"Królowe życia". Edzia świętuje 1. rocznicę ślubu. Pokazała mnóstwo zdjęć z uroczystości!

Edzia z "Królowych życia" rok temu wyszła za mąż. W 1. rocznicę ślubu pokazała na Instagramie mnóstwo zdjęć z uroczystości. Jak Edyta wspomina swój ślub? Zobaczcie, co napisała w mediach społecznościowych.

Multimedia

Edzia z "Królowych życia" świętuje 1. rocznicę ślubu

Edyta, najlepsza przyjaciółka Dagmary z "Królowych życia" rok temu wyszła za mąż. Wybrankiem jej serca jest niejaki Adam. Tak w ubiegłym roku wypowiadała się na jego temat Dagmara. -Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę - opowiadała Dagmara.

Dagmara Kaźmierska zachwyca figurą w bikini na wakacjach z przyjaciółkami!Zobacz więcej

Edzia i Adam obchodzili niedawno rocznicę ślubu. Z tej okazji przyjaciółka dagmary opublikowała w sieci serię zdjęć z uroczystości. Jak wyglądało wesele Edyty i Adama? Uroczystość została zorganizowana w Polsce i w Wenecji.

Fani "Królowych życia" jak zwykle nie zawiedli. Pod postem Edzi dotyczącym pierwszej rocznicy ślubu posypały się gratulacje!

Dużo Miłości i Szczęścia Pani Edyto ❤️

Dużo miłości Pani Edytko pięknie Pani wyglądała. Pozdrawiam ❤️

Wszystkiego dobrego na kolejne lata😘

My również dołączamy się do tych życzeń. Edycie i jej mężowi serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia i miłości na kolejne wspólne lata.

Jak wyglądał bajkowy ślub Edzi z "Królowych życia"? Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Renata (gość)

    Wszystkiego Najlepszego ba dalsze lata

    13.10.2020 16:20
  • Iga (gość)

    Bardzo lubie Panią Edzie, to taka życiowa kobieta Pani Dagmara. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy! Zdradzę od siebie, że ja z mężem w ten weekend mam rocznice, zabieram go do wielkopolski do symulatora lotów. Będzie latane! :)

    13.10.2020 16:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×