"Królowe życia". Gabriel Seweryn i Rafał Grabias udawali parę! Na jaw wychodzą nowe informacje: "Nic mnie z nim nie łączyło"

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias to jedni z najbardziej znanych uczestników programu "Królowe życia". Ich rozstanie było głośnym tematem w mediach. Fani nie mogli uwierzyć, że to prawda. Teraz projektant zdradził wiele szczegółów ich związku. Nie wszystko wyglądało tak pięknie, jak widzieliśmy to w telewizorach.

Multimedia

To Gabriel Seweryn i Rafał Grabias przyciągnęli wielu widzów do programu "Królowe życia". Uwielbiana przez wszystkich para w każdym odcinku zabawiała nas sytuacjami ze swojego codziennego życia. Byliśmy świadkami ich mniejszych sprzeczek, kłótni, godzenia się, ale również bardziej romantycznych chwil. Dla fanów programu ogromnym szokiem były wieści o tym, że odchodzą z programu, a ich związek to już przeszłość. Jak się okazało, nie był on prawdziwą relacją już w trakcie nagrań telewizyjnego show. W mediach winę za tę sytuację przypisywano Gabrielowi. Teraz wiemy o tej sytuacji trochę więcej. Na temat zakończenia tego związku postanowił otworzyć się projektant.

Dagmara Kaźmierska o śmierci Basi. Nie były przyjaciółkami, ale jej słowa wyciskają łzy! Zobacz więcej

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias w programie "Królowe życia". Czy widzowie byli oszukiwani?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się po 18 latach bycia razem. W mediach spekulowano, co właściwie było tego przyczyną. Widzowie domyślali się, że to Gabriel oszukiwał swojego partnera, skoro zaraz po zerwaniu był już w kolejnym związku. Projektant w jednej z rozmów z serwisem Pomponik powiedział, że to nie on pierwszy zdradził Rafała. Dodał również, że udział w programie był dla niego sposobem na ratowanie tej relacji.

Niedawno Gabriel został zapytany przez dziennikarza serwisu Pudelek o to, czy umawiał się ze swoim obecnym ukochanym, czyli Kamilem Bielą, kiedy jeszcze był z Rafałem. Celebryta odpowiedział, że związek z byłym partnerem nie istniał dla niego już od wielu lat.

Nasz związek skończył się siedem lat temu. Od siedmiu lat nie sypialiśmy ze sobą! Jak zamieszkaliśmy w Berlinie, nic nas nie łączyło. Każdy z nas miał ułożyć sobie życie na nowo. W międzyczasie dostaliśmy propozycję, żeby wziąć udział w programie. Chcieli żebyśmy grali, to nie były sceny z naszego życia. To nie była prawda, nic mnie z nim nie łączyło.

Gabriel Seweryn powiedział, że to, co widzieliśmy w programie, nie było ich prawdziwym życiem. Dla niego była to tylko gra. Przed kamerami robił to, co kazał mu reżyser. Już wcześniej przyznawał, jak trudno było mu zakończyć związek z Rafałem i zacząć nowy etap. Pisaliśmy o tym w naszym wcześniejszym tekście.

Gabriel ujawnił prawdę o związku z Rafałem! "Byłem jak bita żona"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Byliście fanami tej pary? Żałujecie, że nie ma ich już w programie "Królowe życia"?

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Ten projektant nadaje się na terapię. Nie potrafi zostawić Rafała w spokoju, tylko wypływa z niego jad. Czemu ma to służyć? To jest chyba chory człowiek

  20.09.2021 21:54
 • Penes (gość)

  Oto cała prawda TVN śmiechu warte

  18.09.2021 13:45
 • Kolo (gość)

  Że też nie ma kary boskiej na to pedalskie ścierwo, pedały i inne tęczowe popaprańce nie mają prawa oddychać tym samym powietrzem co ludzie

  18.09.2021 08:18
 • Wiadomo (gość)

  Wszystkie królowe odgrywają rolę napisaną w scenariuszu. To nie jest ich życie.

  17.09.2021 21:37
 • Po 1. LUBIALAM ta pare. Po 2. Szkoda ze to byla tylko gra.Luczy sue tylko show i kasa.Smutne (gość)

  Agnes

  17.09.2021 17:11
 • SuziB (gość)

  Wszędzie tylko zakłamanie, a feeeee😡

  17.09.2021 16:59
 • SuziB (gość)

  Wszędzie tylko zakłamanie, a feeeee😡

  17.09.2021 16:59
 • SuziB (gość)

  Wszędzie tylko zakłamanie, a feeeee😡

  17.09.2021 16:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×