"Królowe życia. Greckie wakacje". Dagmara Kaźmierska z przyjaciółmi na greckich wakacjach! Sprawdź, kiedy oglądać w TV!

Wyjazd Dagmary, Edzi i Jacka na Kretę to pasmo niekończących się przygód i niespodzianek. "Królowe życia. Extra" to zbiór najciekawszych momentów z tej podróży. Będziemy świadkami wielkich deklaracji, burzliwych awantur i zabawnych sytuacji. Czy Kreta rozbudzi i tak wybuchowy temperament Królowej?

Multimedia

”Królowe życia. Ekstra” w czwartek, 20.06.2019 o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

Wyjazd Dagmary, Edzi i Jacka na Kretę to pasmo niekończących się przygód i niespodzianek. „Królowe życia. Extra” to zbiór najciekawszych momentów z tej podróży. Dagmara musiała odnaleźć się w nowej roli – jako przyjaciółka zakochanych w sobie po uszy, Edzi i Jacka. Czy taki układ jej odpowiada? Na pewno nadal nie może narzekać na nudę. Nauka zorby, próbowanie greckich przysmaków, a nawet gorąca sesja zdjęciowa na plaży... To tylko niektóre momenty, które cała trójka z pewnością zapamięta na długie lata...

Dagmara Kaźmierska miała wypadek! Co się stało?!Zobacz więcej

Podczas wakacji w Grecji będziemy świadkami wielkich deklaracji, burzliwych awantur i zabawnych sytuacji. Kreta rozbudziła w Edzi i Jacku namiętność, a w Królowej jeszcze większy temperament. Co wyniknie z takiego połączenia? Przekonamy się, oglądając „Królowe życia. Ekstra” w TTV.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×