królowe życia iza

„Królowe życia”. Jak Izabela Macudzińska-Borowiak wygląda bez doczepianych włosów? Platynowi blond to znak rozpoznawczy „królowej”!

Jedną z największych gwiazd, o jakie wzbogacił się polski show-biznes, jest Izabela Macudzińska-Borowiak z programu „Królowe życia”. Choć stacja TTV zawiesiła emisję formatu, „królowa” nie zapadła się pod ziemię i z powodzeniem utrzymuje popularność. Słynąca z metamorfoz uczestniczka show pokazała się w wersji, do której jej fani nie są zbyt przyzwyczajeni. Zobaczcie, jak wygląda bez długich blond pasm!

28.12.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Tak mieszka Izabela Macudzińska. Tych wnętrz nie powstydziłaby się prawdziwa królowa! Luksus to mało powiedziane. Zobaczcie zdjęcia!

Izabela Macudzińska-Borowiak była jedną z najsłynniejszych bohaterek show TTV „Królowe życia”. W programie nie kryła swojego zamiłowania do luksusu i drogich materiałów! Niedawno przeprowadziła się do nowego domu. Jak dziś mieszka? Gniazdko „królowej” wygląda imponująco. Przepych i luksus to mało powiedziane! Zobaczcie, jak urządziła się Izabela Macudzińska-Borowiak.

25.12.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Izabela Macudzińska-Borowiak poważnie zaniepokoiła fanów. Chodzi o jej metamorfozę. Czy z jej zdrowiem wszystko w porządku?

Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu TTV „Królowe życia”. Choć nie występuje już w programie, to wciąż może się pochwalić całkiem pokaźnym gronem fanów. Ostatnio celebrytka jednak ich poważnie zaniepokoiła. Chodzi o metamorfozę, w jaką w ostatnim czasie przeszła.

21.12.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Tak Izabela Macudzińska-Borowiak świętowała 40. urodziny swojego ukochanego! Było na bogato!

Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu TTV „Królowe życia”. Jej grono fanów rosło z dnia na dzień od momentu, kiedy pojawiła się na antenie! Aktywna w mediach społecznościowych „królowa życia” pochwaliła się imprezą, jaką wyprawiła swojego ukochanemu z okazji 40. urodzin Patryka. Było na bogato to jakby nic nie powiedzieć!

24.11.2022Królowe życia

"Królowe życia". Iza Macudzińska w kolejnym programie! Tak dziś wygląda gwiazda TTV. Długie włosy są jej znakiem rozpoznawczym

Iza Macudzińska to gwiazda "Królowych życia". Program został zdjęty z anteny TTV, ale piękna bizneswoman wystąpi niebawem w kolejnym show. Co to będzie? Zobaczcie, jak dziś wygląda Izabela Macudzińska-Borowiak. Jak na "królową życia" przystało, Iza uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, a długie włosy to obecnie jej znak rozpoznawczy.

23.07.2022Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×