"Królowe życia". Izabela Macudzińska pokazała huczne poprawiny! Gwiazda TTV założyła odważną kreację!

Bajkowy ślub Izabeli Macudzińskiej i Patryka Borowiaka z programu "Królowe życia" to nie wszystko! Jak na polskie wesele przystało, młodzi wyprawili również huczne poprawiny. Tego dnia gwiazda TTV zadała szyku w krótkiej, seksownej kreacji. Zobaczcie zdjęcia z poprawin Izabeli Macudzińskiej i Patryka Borowiaka.

Multimedia

13 lipca 2019 roku na ślubnym kobiercu stanęli bohaterowie programu TTV pt. "Królowe życia" - Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak. Para pobrała się w kościele św. Jadwigi i św. Jakuba Apostoła we wsi Lusowo, niedaleko Poznania. Na królewskim weselu bawili się m.in. uczestnicy programu "Królowe życia" - Gabriel Seweryn i Rafał Grabias.

Po szalonym weselu przyszedł czas na poprawiny. Drugi dzień weselnej imprezy Izy i Patryka rządził się już nieco innymi prawami. Pani Młoda, która relacjonowała poprawiny na Instagramie postawiła tym razem na krótką, seksowną kreację, która idealnie podkreśliła jej kobiece kształty. Jak wynika z nagrań opublikowanych przez królową życia, zabawy na poprawinach nie było końca.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak wzięli ślub! Gwiazda TTV założyła koronę!Zobacz więcej

Goście chętnie pląsali na stołach w rytm głośnej muzyki. Na jednym z filmików można usłyszeć utwór "Dla prawdziwych dam" Popka i Gangu Albanii. W galerii możecie zobaczyć, jak Iza, Patryk oraz ich goście poprawiali wesele!

Zobacz galerię

Kim jest Iza z "Królowych życia"?

Przypominamy, że Iza to bizneswoman z Poznania, która swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym. Jej firma odzieżowa stale się rozwija i odnosi sukcesy na rynku. Świeżo upieczone małżeństwo wychowuje już razem córkę Elizę.

Komentarze

Skomentuj
  • Małgośka K. (gość)

    Piękna z nich para.

    17.07.2019 22:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×