"Królowe życia". Joanna P. - bohaterka hitu TTV zatrzymana przez policję! Co zrobiła?

Joanna P. - doskonale znana widzom z hitu TTV "Królowe życia" została tymczasowo aresztowana. Bohaterka programu została zatrzymana razem ze swoim konkubentem,

Multimedia

Joanna P. z "Królowych życia" aresztowana

Joanna P. została tymczasowo aresztowana razem ze swoim partnerem Adamem J. - poinformowała Polska Agencja Prasowa. Gwiazda hitu TTV miała ze swoim ukochanym wręczyć łapówkę prokuratorowi.

W śledztwie prowadzonym przez Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej, Adamowi J. oraz jego konkubinie Joannie P. przedstawiono zarzuty udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu. Decyzją sądu podejrzani zostali tymczasowo aresztowani" - podała PAP Prokuratura Krajowa.

Dagmara Kaźmierska skrytykowana przez internautów. Czym im podpadła?Zobacz więcej

Mówi się, że chodzi o kwotę w wysokości miliona złotych. Prokurator został odsunięty od sprawy.

Joanna P. i Adam J. zostali zatrzymani w związku ze sprawą pośrednio związaną z wydarzeniami z 2014 roku, kiedy została zamordowana 75-letnia mieszkanka warszawskiej Pragi. Adam J. miał transportować zabójcę na miejsce zdarzenia. Partner bohaterki "Królowych życiach" był już aresztowany w związku z tą sprawą, jednak został zwolniony w czerwcu 2019 po wpłaceniu kaucji o wysokości 100 tys. zł.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kasia (gość)

    Asia z krolwych Zycia od poczatku udawala, mieszkanie nie jest jej auto terz!wszystko sciema.

    11.09.2020 21:35
  • Hofos4 (gość)

    I zamiast luksusu więzienne kraty, kupa na obiad popijana sikami

    23.08.2020 12:34
  • Wiolka (gość)

    Było rozbieranie było granie a teraz będzie śpiewanie a publicznością będzie prokurator

    08.08.2020 18:52
  • Baba jaga (gość)

    No prosze jakiego mamy telewidza..hihi..a moze powiecie jaka ksiazke ostatnio przeczytaliscie...oho..to za trudne pytanie..ciemnogrod oglada seriale..hahahah. Wychowane na tvp..

    06.08.2020 09:17
  • Widz (gość)

    Program żenada,wstyd coś takiego pokazywać i oglądać, ale teraz takie ambitne programy typu:"Dlaczego ja ","Trudne sprawy" i inne shity...

    05.08.2020 22:52
  • Miła.. (gość)

    O co niektórym chodzi? Ja tam ich lubię, są "ludźmi"... A jak ktoś jest "niespełniony życiowo", to w każdym szuka powodu do krytyki... Nie chcesz, to nie oglądaj! Żal...

    05.08.2020 22:45
  • Monia (gość)

    Ale bzdury tu czytam...masakra...niby nikt nie ogląda ,niby nikt nie wie i ma w dupie a komentarzy nie ma końca...ja oglądam,ja znam,ja lubię. .owszem,może bohaterowie nie maja krystalicznej przeszłości ale kto z nas ja ma???tylko ze oni w przeciwieństwie do większości nie wstydza się o niej mówić. .uważam ze lepiej być kimś kto głośno przeklina niż małym cichym skurwysynkiem. .

    05.08.2020 22:36
  • ZK (gość)

    Dlaczego nie zajmie się tym Policja i prokurator

    05.08.2020 21:13
  • Twa stara (gość)

    JD xd

    05.08.2020 21:07
  • Boluś (gość)

    Czy nasza telewizja tak zeszła na psy Jak można zatrudniać ludzi z przeszłością kryminalną Dagmara powinna zagrać w filmie jak znęcała się nad dziewczynami ciekawe ciekawe jakby z jej córką ktoś by tak zrobił jeżeli by ją miała

    05.08.2020 20:16
  • Asia (gość)

    Ale długo gwiazdorzyła haha😂😂😂

    05.08.2020 16:39
  • Boże, co Ty na to? (gość)

    Głupie zepsute dziewczę, a nie królowa życia. Kto wymyśla te nazwy? Kto promuje tę patologię, pustaki?

    05.08.2020 16:33
  • Rysiek (gość)

    A te wszystkie "damy" w damach i wieśniaczkach? To dopiero dno dna

    05.08.2020 16:28
  • Kotek (gość)

    A ja asie bardzo lubie i umowilbym sie chetnie z nia jak tylko by chciala .trzymaj sie asia nie daj sie jestes super

    05.08.2020 15:49
  • Ewela (gość)

    A ja o zastanawiałam się dlaczego jej tak ostatnio mało na ig, no to się wylansowała...

    05.08.2020 15:47
  • Kazik (gość)

    Jak widzę jak tych dwóch pedałów się całuje to mi obiad do gardła podchodzi.

    05.08.2020 15:37
  • Gość Patol za (gość)

    Patol za patolem i to mocno śmierdzącym. To forma ,,edukacji" Polaków pt ,, Jak żyć, aby mieć". Burdelmamy, prostytutki, złodzieje, aferzyści, po prostu wzorce do naśladowania, Rozpieprzyć to całe gówniane towarzystwo i obciążyć prokuratorsko stację ttv. Jakieś sukinsyny mącą w mediach, aby siać ferment i zgorszenie.

    05.08.2020 15:35
  • Ealdzio (gość)

    Ten program nie powinien się nazywać królowe życia tylko "Polska patologia"

    05.08.2020 15:35
  • Ealdzio (gość)

    Ten program nie powinien się nazywać królowe życia tylko "Polska patologia"

    05.08.2020 15:34
  • Wiola (gość)

    Borys budka jakie on ma polsze imię ten malutki Koszałek opałek. Skąd oni biorą w rządzie takich kordupelków ?

    05.08.2020 15:32
NowszeStarsze