"Królowe życia". Joanna Paszkowska - rozbierana sesja i udawana przyjaźń z Popkiem. Tego nie wiedzieliście o nowej "królowej"

Joanna Paszkowska to nowa bohaterka "Królowych życia", która budzi niemałe kontrowersje. Ma na swoim koncie rozbieraną sesję w czasopiśmie dla panów i udawaną przyjaźń z Popkiem. Czego jeszcze nie wiecie o Asi z "Królowych życia"?

Multimedia

"Królowe życia" - Joanna Paszkowska dołączyła do hitu TTV

Joanna Paszkowska to nowa bohaterka "Królowych życia". Widzowie TTV mogą ją też kojarzyć z udziału w "Damach i wieśniaczkach". Asia swoją fortunę zawdzięcza ojcu. "Królowa" mając zaledwie 20 lat odziedziczyła sieć kwiaciarni po zmarłym tacie.

Joanna Paszkowska od jakiegoś czasu próbuje zaistnieć w show biznesie. W swojej rozbieranej sesji dla "CKM-u" podawała się za przyjaciółkę Popka. Król Albanii postanowił to sprostować i napisał:

Kochana artystko, (…) dostaniesz teraz taką dawkę fejmu, że ci się odechce pokazywać cycki i pisać bzdury na mój temat

Nowa bohaterka! Kim jest Asia? Dagmara i Edzia wybierają imię dla dziecka!Zobacz więcej

Joanna nie lubi tracić czasu na podróże więc na każde jej skinienie czeka prywatny samolot. Podczas zakupów nie zwraca uwagi na ceny, bo na wszystko może sobie pozwolić, o czym widzowie przekonali się już w 1. odcinku "Królowych życia" z jej udziałem.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Asia wychowuje córkę 9-letnią Maję, która jest jej największą miłością.

Joanna Paszkowska wystąpiła także w "Na Wspólnej" i "Licencji na wychowanie".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ktoś (gość)

    Jakoś zniknęła ostatnio z insta i ze wszystkich portali,nie wiecie o co kaman?

    21.06.2020 14:55
  • Lucas (gość)

    Zapomnieli dodać w artykule ze mądrością i inteligencja to za bardzo nie grzeszy. A kasę niech sobie ma. Na dlugo jej nie wystarczy. A później naleje się jej do dupy wody. Pracy nie znajdzie bo nie wie nawet co to znaczy i brak doświadczenia w czymkolwiek a pokazywanie cycków i tempota to nie doświadczenie. Więc zostanie jej tylko tani wyglad co za tym idzie 2 kierunki pracy albo tutka albo latarenka.

    19.05.2020 09:37
  • Marcin (gość)

    Witam. Gdyby nowa uczestniczka programu nie budzila zadnych kontrowersji to czy ktos was kochani i zawistni rodacy chcialby ja ogladac? TTV na poprzednich sezonach i innych programach zgromadzilo tak potezne przychody, ze moglo sobie pozwolic na chociazby stworzenie takiej postaci. Wszystko moze byc wyrezyserowane i pojechane po bandzie tak aby wzbudzic jak najwieksze zainteresowanie, pozytywne ale i rowniez negatywne. Najwazniejsza jest liczba ogladajacych program czytaj duuuzy przychod. Inwestycja dlugoterminowa tak mozemy rowniez nazwac tworzenie postaci przez dlugi czas.

    26.04.2020 23:22
  • wiki (gość)

    pusta plastikowa lala żenada,chwali się bogactwem na każdym kroku wcale jej nie będę oglądać wiocha,a te jej nowe buty to tylko dla prostytutek masakra błazen.

    25.04.2020 12:10
  • Pawel Wronski (gość)

    Bardzo sympatyczna mloda dziewczyna szukająca milosci i zrozumienia. Stracila wczesnie tate ktorego bardzo mocno kochala i to widać. Zagubione dziecko bladzoce . we mgle.Jest mama i pomaga choremu koledze uwazam ze jest bardzo szlachetna.Nie oplowajcie czlowieka ktorego nie znacie.Uwazam.ze wiekszosc pseudoprzyjaciol jest przy niej dla pieniedzy lub potrzeb sex.Piszac bzdurne komentarze ranic ja i osoby z podobnymi historiami.Nie rozumiecie co znaczy straci w mlodym wieku kogos kogo sie kocha!

    25.04.2020 01:18
  • Xxx (gość)

    Nie oszukujmy się, ale Dagmara z Jackiem i Edzia, Iza z Patrykiem i ich fajna normalna córeczka oraz Gabriel z Rafałem i mama są tu na czołówce całego programu i w sumie mogłabym oglądać tylko ich bo po co więcej i innych? Plastik, głupota, wstyd na skalę Polski w reszcie uczestniczek. Zenua¡!!!

    05.04.2020 10:59
  • Gosc (gość)

    Laska pozjadala wszelkie rozumy. Nie ma to jak się pochwalić butami za 10 tys euro no słabe. Nie pasuje do tego programu nie osiąga NIC sama w życiu a chwali się jak nie wiadomo kim by była.

    04.04.2020 23:01
  • Flora (gość)

    Ludzie bywają różni i nie koniecznie muszą nam się podobać itp. ale szczerze oglądam Królowe życia od początku Dagmara😍 Mega się rozczarowała jednak gdy zobaczyłam tą ,,Joasia,, w programie!Ona nie zasłużyła na branie w nim udziału.To nie zazdrość z mojej strony absolutnie bo teks,,sami weźcie się do roboty a nie...,,A ona było widać do pracy się na pewno nie nadaje ale do wydawania pieniędzy oj TAK!!!

    04.04.2020 22:51
  • kris (gość)

    Królowa życia? Hahaha! Bardziej pasowałoby królowa wioski. Ona za grosz do tego programu nie pasuje. Praktycznie wszyscy którzy są w programie doszli do sukcesu i pieniędzy dzięki swojej pracy. A nie że dostali ogromny spadek i się jeszcze tym chwalą. Jaką ona ma przyjemność z chwalenia się cudzymi sukcesami? Moim zdaniem to co mówiła o ojcu było kompletnie nieszczere. Tak jak ktoś już napisał - brak szacunku do tych pieniędzy to brak szacunku do ojca. Co ciekawe najwyraźniej odziedziczyła po ojcu tylko i wyłącznie majątek - bo raczej przedsiębiorczości po nim nie odziedziczyła. Jakby była prawdziwą królową życia to by te pieniądze zainwestowała i pomnożyła - i by miała X razy tyle co teraz. No ale jak się ma pustkę w głowie to się te pieniądze woli roztrwonić na stylizacje od Philippa Pleina, które na niej wyglądają idiotycznie no i na wieśniackiego Bentleya z rynku wtórnego który ma obrzydliwy matowy lakier. No ale ważne że bentley! Portfel pełny ale główka pusta. Jeśli udowadniasz wszystkim na siłę że jesteś bogata, to znaczy że tak naprawdę nie jesteś.

    04.04.2020 22:49
  • Kasia (gość)

    Jeśli nie ma szacunku do do pieniędzy, dlatego nie ma szacunku do zmarłego ojca. Wydawanie hajsu i lans jakimi drogocennymi przedmiotami się obłożyła. To jest na pokaz zaistnieć wybić się a gdzie pokora. Ludzie którzy mają duże pieniądze to nie robią nic na pokaz bo nie muszą. Asia pokazuje to co ma bo tak naprawdę chce tylko być sławna. A ma do pokazania tylko przedmioty. Tak naprawdę to nie ma nic. Zwykły człowiek ma więcej radości niż Asia na pokaz.

    04.04.2020 22:33
  • Gość (gość)

    Jak dla mnie pusta lala gdzie wszystko ma podane pod gębę niczego sama się nie dorobiła, a i córką też nie potrafi się zająć

    04.04.2020 20:49
  • Tom (gość)

    Prosta jak włos mongoła...

    04.04.2020 20:43
  • Violinek (gość)

    😉Żal wam że nie jesteście na jej miejscu... Szkoda mi biedaków.. No cóż życie... Do pracy... 😄😄😄

    04.04.2020 19:33
  • Jan (gość)

    Massakra

    04.04.2020 17:47
  • Marek (gość)

    No nie ,nie było kogoś mądrzejszego ?TVN spada na psy

    04.04.2020 16:29
  • Gienek (gość)

    Wiola tobie się nie musi podobać bo ona ma Cię na pewno o głęboko w dupie:)i mogę się założyć że wszystko byś zrobiła żeby być na jej miejscu ale niestety takie nie udaczniki jak Ty zawsze będą na wszystko narzekać bo sama n8c nie osiągnęłaś w Życiu i to Cię najbardziej boli:)

    04.04.2020 14:59
  • Gienek (gość)

    Spoko laska a wy zjeby wypisujecie bo żal dupe ściska.brac się za robotę to też może coś osiągnięcie w co wątpię bo tylko potraficie siedzieć w domu i komentować ten taki ten taki a sami nie lepsi.

    04.04.2020 14:56
  • Wiola (gość)

    Od początku mi się nie podobała. Nie pasuje do programu.. Jej ojciec to pewnie w grobie się przewraca.. Chciała zaistnieć ale jak? Czym? Tym, że tata zarobił na całe jej życie? Żeby teraz rozwala kasę na buty, które są brzydkie ale drogie więc musi je mieć? Tym, że musi mieć kilka mieszkań żeby pomieścić ubrania? I chwali się, że tatuś zarobil a teraz nie żyje? Ciekawe czemu.. Skoro taka ładna to po co przerobili jej zdjęcie i nagle na twarzy jest gładziutka? Niech wrzuca bez filtrów i Photoshopa.. Szkoda tylko jej córki bo widzi co mamusia robi.. Ciekawe jak to kiedyś wpłynie na nią.. I nie pisze z zazdrości tylko zdrowo myślącego rozumu. Bo zazdrościć to nie ma czego..

    04.04.2020 14:45
  • Tegi (gość)

    Sucha jak badyl

    04.04.2020 10:05
  • Adriano (gość)

    Ten cały Popek też widze ze to zwykla rura bardaszana najpierw występują razem w programie a teraz opowiada że nic nie ma z nią wspólnego totalny pojeb.

    04.04.2020 09:11
NowszeStarsze