królowe życia kasia alexander

"Królowe życia". Laluna Unique walczyła w oktagonie. Jej poświęcenie i wyrzeczenia na niewiele się zdały! Tak wyglądała słynna walka "królowej życia"

Kasia "Laluna Unique" Aleksander ostatnimi czasy szykowała się do walki Wiktorią Jaroniewską. Jak poszła walka "królowej życia", która schudła aż 16 kilogramów podczas przygotowań do starcia w oktagonie? Czy było warto? Sprawdź naszą galerię - publikujemy zdjęcia z walki "królowej życia" Laluny Unique na Fame MMA!

22.06.2022Królowe życia

"Królowe życia". "Nie podobałam się sobie w ogóle". Laluna Unique szczerze o sobie sprzed operacji

W programie "Królowe życia" nie brak wyrazistych osobowości. Jedną z bohaterek kontrowersyjnego show TTV jest Kasia Alexander, czyli Laluna Unique. Charakteryzuje ją nie tylko szczególny sposób ubioru i zamiłowanie do peruk, ale także absolutna bezpośredniość i szczerość. W rozmowie z jednym z portali Laluna Unique otworzyła się na temat operacji plastycznych i własnych kompleksów.

14.05.2022Królowe życia

Przeczytaj także:

Laluna Unique zdradziła dlaczego zawieszono "Królowe życia". Winna jest inna uczestniczka programu? "Coś tam się wydarzyło"

Katarzyna Alexander, lepiej znana jako Laluna Unique była jedną z najpopularniejszych bohaterek "Królowych życia". Jakiś czas temu TVN zaskoczył wszystkich informacją o zawieszeniu popularnego programu. W jednym z ostatnich wywiadów Laluna postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i wypowiedzieć się na temat rzekomych przyczyn zakończenie emisji nowych "Królowych życia".

21.07.2022Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×