"Królowe życia" kiedyś i dziś. Tak zmieniły się Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i pozostałe gwiazdy hitu TTV!

"Królowe życia" kiedyś wyglądały zupełnie inaczej niż dziś. Niektóre z nich z trudem poznacie na starych zdjęciach. Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique - kto z ekipy popularnego show TTV zmienił się najbardziej? Zobaczcie stare zdjęcia. Metamorfozy bohaterek programu "Królowe życia" są spektakularne!

Multimedia

"Królowe życia" niezmiennie już od kilku lat wzbudzają sympatię i podziw, ale też zazdrość i krytykę. Przebojowe i niezależne gwiazdy dokumentalnej telenoweli TTV na przestrzeni lat bardzo się zmieniły. Wiele z nich jeszcze przed udziałem w programie wyglądało zupełnie inaczej.

Metamorfozy "Królowych życia"

Zanim Sylwia Peretti dołączyła do ekipy "Królowych życia" w 9. sezonie, brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła jej restaurację w 2011 roku. To, jak wtedy wyglądała Peretti zaskoczyła wielu widzów. Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander przeszła szereg operacji plastycznych w zagranicznych klinikach - jakiś czas temu postanowiła jednak zaspokoić ciekawość fanów i pokazała w sieci swoje zdjęcie sprzed 15 lat! Monika Chwajoł z "Królowych Życia" zrzuciła kilka kilogramów, przeszła operację nosa i powiększyła usta.

Adrianna Eisenbach pokazała partnera. Jest od niej dużo młodszyZobacz więcej

Metamorfoza dowcipnej Dagmary Kaźmierskiej z Kłodzka także robi ogromne wrażenie. Izabela Macudzińska-Borowiak, która po raz pierwszy pojawiła się w 4. sezonie "Królowych życia" w ostatnich latach także bardzo się zmieniła.

"Królowe życia" jeszcze kilka lat temu wyglądały zupełnie inaczej! Jak zmieniły się: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique czy Izabela Macudzińska-Borowiak. Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Litości (gość)

    Macudzińska ma tak pusty śmiech że słabo się robi.A jej mąż to chyba lekko upośledzony

    18.09.2021 21:26
  • Basia (gość)

    A jeżeli chodzi o Dagmarę to nie prowadziłaby agencji towarzyskiej gdyby nie było popytu. Agencje towarzyskie nadal są były i będą i myślę że nie ten co prowadzi ale ten co daje dupy jest do krwi kości nie szanującym się zepsutym człowiekiem. To nie Niemcy czy inny kraj aby siła zmuszać do prostytucji Jak popatrzeć Teraz na te małolatki które z ledwością kończą podstawówki już się zachowują jak nastoletnie kurwy to znaczy że co że z ich domu rodzinnego jest agencja towarzyska? No skoro już mają zadatki na kurwę To znaczy że co zależne od wychowania?

    29.06.2021 00:58
  • Natalka (gość)

    Każdy poprawia swoją urodę jak chce. Dla innych to ładne a dla innych oszpecanie. Ja preferuję naturalność ale chciałabym lekko podkreślić urodę lub zamaskować rozstępy. Na to potrzeba kasy taka prawda. Tak samo jest z mężczyznami. Niby wola naturalne kobiety za żony i matki swoich dzieci ale o tych napompowanych laskach marzą . Żaden facet nie przyzna się swojej kobiecie że jakaś sztuczna lala mu się podoba. Wiadomo że taka zrobiona paniusia to powoduje łóżkowe skojarzenia u mężczyzny. Niestety faceci są wzrokowcami.

    29.06.2021 00:51
  • Benita (gość)

    To po co patrzycie? Bo ogladacie mam rozumiec?

    04.06.2021 01:23
  • jea bejbe (gość)

    edzia masz gebe jak schabowy przestan tyle wpierdalac bo ci nie sluzy ta burdel mama nie tyje tak ale ty wygladasz jak gruby mietek a mietek brzydszy od chuja.co do kazmierskiej burdel mamy to zwykla kryminalistka co szczyci sie tym konanem jak by byl 8 cudem .a to zwykly cham konanek buchaaachaaa

    01.06.2021 16:36
  • lowca (gość)

    ta sylwia peretti strasznie zaklamana baba przed kamera ludzie zrozumcie ze ona taka nie jest na co dzien przed kamera taka fajna bo to jest serial jak klan czy na wspolnej one graja i mowia co rezyser kazal.a ta peretti sylwia mowi ze jej smieszny synalek ktorego urodzila w wieku 17 lat nie byl wpadka no kurwa pytalem sie setki kobiet czy by chcialy w wieku 17 lat urodzic zadna nie chciala .w tym wieku sie nie mysli o dzieciach tylko o zabawie zreszta sie zabawila dala dupy gdzies w lesie na dysce i wpadla.pewnie ryczala byla w szoku ze zaszla a teraz mowi ze chciala miec dziecko w wieku 17 lat strasznie zaklamana.dam wam 2 przyklad w ktoryms z odcinkow pomagala wniesc zakupy starszej pani bo tak jej rezyser kazal tak jak tej niemce posadzili na lawce kobite ze niby zle sie czuje i ona z ta zyleta podeszly jej pomoc taki scenariusz byl a propo peretti sylwi normalnie jak nie ma kamer co wy myslicie ze chodzi po ulicy i starym babom zakupy nosi nie badzcie smieszni.a propo kuchennych rewolucji to wygladala tam jak baska z warzywniaka kijem bym nie tknol jaki paszczuuuuuuuuur

    01.06.2021 16:32
  • Dori83 (gość)

    Dagmara zawsze była ladna

    06.05.2021 17:31
  • Lilo (gość)

    Za 10 lat to juz z domu nie wyjdą. Czego tam nie ma w tych twarzach,można tak napompowac się?nie boli jak śpią?brrrrr...

    06.05.2021 06:39
  • Oglądająca (gość)

    A to ciekawe, mają odruchy wymiotne a oglądają :-)

    03.05.2021 18:12
  • Gosc (gość)

    Jakie potwory teraz...Ordynarne..., a wczesniej kryski z miesnego...( kartoflane geby)

    02.05.2021 17:02
  • Misia (gość)

    To nie są metamorfozy tylko oszpecenie się :(

    02.05.2021 15:12
  • Alicja (gość)

    A ta Edzia to wygląda jak nadymają orka,spuchnięta gruba i obie z Dagmara są wulgarne i obrzydliwe nie umieją się zachować ,zero kultury razem z robią głupka z Jacka cała trójka ma mózgi załadowane ,głupie jak stołowe nogi,nawet kasa im nie pomoże .Pustaki.

    02.05.2021 13:39
  • Normalna (gość)

    Rzygac sie chce jak patrze na te kobyle wary. Czy one sa slepe, nie widza jak zle wygladaja. Szkoda kasy na takie zabiegi . Chawala normalnym dziewczynom.

    02.05.2021 08:58
  • Polak (gość)

    Co za glupia moda na sztuczne d**y, cyce i usta wielgachne.. obrzydliwosc. Zrozumcie kobiety, ze wygladacie jak straszydla z tymi ustami jak nocniki!!!! W dodatku oblesnie! Fuj! Mozg sobie powiekszcie wazony

    02.05.2021 08:39
  • Boczek (gość)

    Kolejny raz się potwierdza że nie ma ludiz brzydkich są tylko biedni.Ale niektóre przed wyglądały lepiej. Tak czy siak plastik fantasik nadal rządzi. Żal

    02.05.2021 07:27
  • Wolak (gość)

    Patrzajta Lemmingozjady !!! oto "Krulowe" obciagania w calej okazalosci !

    02.05.2021 04:17
  • Jan (gość)

    Niechte panie idą na emeryturze

    10.04.2021 11:53
  • Ggg (gość)

    Rety tego nie da się oglądać bez odruchu wymiotnego.

    05.04.2021 20:05
  • Sms (gość)

    Przecież to nie Dagmara kazimierska ona nazywa się inaczej!!!!

    05.04.2021 17:22
  • Kxd (gość)

    Za kilka lat będą płakać jak im ten botoks i gips zacznie odpadać! Przecież były piękne i naturalne!

    05.04.2021 11:52
NowszeStarsze