"Królowe życia" kiedyś wyglądały zupełnie inaczej! Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique - kto zmienił się najbardziej?

Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i inne gwiazdy programu "Królowe życia" wyglądały kiedyś zupełnie inaczej! Kto zmienił się najbardziej z ekipy show TTV? Zobaczcie ich stare zdjęcia. Metamorfozy gwiazd "Królowych życia" są spektakularne!

Multimedia

"Królowe życia" niezmiennie już od kilku lat wzbudzają sympatię i podziw, ale też zazdrość i krytykę. Przebojowe i niezależne gwiazdy dokumentalnej telenoweli TTV na przestrzeni lat bardzo się zmieniły. Wiele z nich jeszcze przed udziałem w programie wyglądało zupełnie inaczej.

Metamorfozy "Królowych życia"

Zanim Sylwia Peretti dołączyła do ekipy "Królowych życia" w 9. sezonie, brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła jej restaurację w 2011 roku. To, jak wtedy wyglądała Peretti zaskoczyła wielu widzów. Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander przeszła szereg operacji plastycznych w zagranicznych klinikach - jakiś czas temu postanowiła jednak zaspokoić ciekawość fanów i pokazała w sieci swoje zdjęcie sprzed 15 lat! Monika Chwajoł z "Królowych Życia" zrzuciła kilka kilogramów, przeszła operację nosa i powiększyła usta.

Adrianna Eisenbach pokazała partnera. Jest od niej dużo młodszyZobacz więcej

Metamorfoza dowcipnej Dagmary Kaźmierskiej z Kłodzka także robi ogromne wrażenie. Izabela Macudzińska-Borowiak, która po raz pierwszy pojawiła się w 4. sezonie "Królowych życia" w ostatnich latach także bardzo się zmieniła.

"Królowe życia" jeszcze kilka lat temu wyglądały zupełnie inaczej! Jak zmieniły się: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique czy Izabela Macudzińska-Borowiak. Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jan (gość)

    Niechte panie idą na emeryturze

    10.04.2021 11:53
  • Ggg (gość)

    Rety tego nie da się oglądać bez odruchu wymiotnego.

    05.04.2021 20:05
  • Sms (gość)

    Przecież to nie Dagmara kazimierska ona nazywa się inaczej!!!!

    05.04.2021 17:22
  • Kxd (gość)

    Za kilka lat będą płakać jak im ten botoks i gips zacznie odpadać! Przecież były piękne i naturalne!

    05.04.2021 11:52
  • Xxxxx (gość)

    Kuźwa 3 dzień z rzędu ten sam artykuł. Pytam, się jakie to są gwiazdy stare wyrafinowane kryminalistki

    05.04.2021 08:57
  • Kris (gość)

    Jak na to coś patrzę to mam wymiotny odruch. Nie rozumiem jak można chcieć tak się obrzydzić

    04.04.2021 22:25
  • Kris (gość)

    Jak na to coś patrzę to mam wymiotny odruch. Nie rozumiem jak można chcieć tak się obrzydzić

    04.04.2021 22:25
  • Kris (gość)

    Jak na to coś patrzę to mam wymiotny odruch. Nie rozumiem jak można chcieć tak się obrzydzić

    04.04.2021 22:25
  • Kris (gość)

    Jak na to coś patrzę to mam wymiotny odruch. Nie rozumiem jak można chcieć tak się obrzydzić

    04.04.2021 22:25
  • Tiu Tiu (gość)

    Gdyby któryś z panów miał wątpliwości, że polki są piękne to niech przejrzy tą galerię...tyle razy, aż wątpliwości znikną same.

    04.04.2021 22:08
  • Lula (gość)

    W makijażu wszystkie wyglądają jak siostry bliźniaczki jednojajowe.... szpachel najbardziej widoczny u Dagusi.

    04.04.2021 20:44
  • Rob (gość)

    Każda z tych bab jest ostro podrobiona przez medycynę estetyczną ,bez tego byłyby poniżej przeciętnej co do wyglądu ,a zmienia wygląd ten kto musi hehe ,ładny z natury nie ma potrzeby zmian ,a na miano Królowej to żadna nie zasługuje 😝