"Królowe życia". Kiedyś znała je cała Polska, dziś już niewielu pamięta. Kamila, Patrycja, Inga, Marzena - dlaczego odeszły z hitu TTV?

Przypominamy sylwetki osób, które kiedyś były gwiazdami hitu TTV, ale odeszły z "Królowych życia". Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, Agnieszka Gebel, Monika Chwajoł, Inga Zawadzka i wielu innych. Zobaczcie, co dziś u nich słychać.

Multimedia

"Królowe życia" to nie tylko Dagmara Kaźmierska

Show "Królowe życie" wystartowało w 2016 roku i przez dobrych kilka lat było jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Losy energicznej Dagmary Kaźmierskiej oraz pozostałych charyzmatycznych bohaterów i bohaterek śledziło tysiące widzów. Niedawno ogłoszono, że emisja show telewizji TTV została zawieszona. Uczestnicy dokumentalnej telenoweli TTV są dziś gwiazdami Internetu - w sieci zyskali pokaźne grono obserwatorów, z którymi dzielą się swoją codziennością, inspirują i dostarczają rozrywki.

Co "królowe życia" planują? Część z nich ani myśli rozstawać się z mediami!Zobacz więcej

"Królowe życia" obsada - kto brał udział w programie?

Przez głośny reality show stacji TTV przewinęło się mnóstwo osób. Niekwestionowaną gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska - to jej udało się zdobyć największą sławę i grono wiernych fanów. Niedawna informacja o jej odejściu z programu była dla wielu sporym zaskoczeniem. Okazuje się, że królowa życia przymierza się do wyprowadzki z kraju. Kaźmierska chce przeprowadzić się do Egiptu i tam rozpocząć nowy etap w życiu.

Ma fioła na punkcie psów. Co jeszcze wiemy o nowej "królowej"?Zobacz więcej

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Agnieszka Gebel, Patrycja Banaś, Monika Chwajoł, Sylwia Peretti, Adrianna Einsbach, Inga Zawadzka, Arkadiusz "Megakot" Zgorzelski - oni również brali udział w "Królowych życia" jednak ich przygoda z programem już się zakończyła.

"Królowe życia" - bohaterowie, którzy zniknęli

Kogo już nie ma w "Królowych życia"? Kamila, Patrycja, Inga, Marzena - kiedyś znała ich cała Polska, dziś już chyba mało kto o nich pamięta. W galerii możecie sprawdzić, co słychać u bohaterów "Królowych życia", którzy zniknęli z telewizji. Jak im się wiedzie? Przekonacie się w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Kim są te panie żeby o nich pamiętać ???? Miernoty

    04.08.2022 12:37
  • XD (gość)

    Świetny artykuł. 32 slajdy z zerżnietymi zdjęciami z Instagrama, kilka zdań o charakterystyce postaci pisane chyba 5 minut przed deadlinem, a o temacie z nagłówka o powodzie czemu odeszły - nie ma ani słowa. Ale przynajmniej kliknięcia się naliczyły i staty podbite. Poziom dzisiejszego dziennikarstwa i pisania artykułów mnie przeraża

    04.08.2022 11:30
  • Prababcia (gość)

    A co robi ta co latała w prywatnych jetach i zapisała się na studia z psem pod pachą?Chyba nie pamiętam jej imienia a później ją chyba widziałam w jakimś paradokumencie.

    04.08.2022 09:15
  • Iga (gość)

    Fajna jest taDagmarka, a błedy popełniamy wszyscy, ważne by stać býło nas się przyznać, i więcej tych błedów nie popełniać.

    02.06.2022 13:55
  • SSkslśsslsslpooooPOSOSOOŚOŚS9OSOOąoośos (gość)

    Owlwzpxlś

    07.04.2022 09:49
  • Koliber (gość)

    Osoby odpowiedzialne za program ttv powinny być zwolnione za promowanie ludzi których miejsce jest w więzieniu i to o zaostrzonym rygorze za to co zrobiły innym. Pokazują puste jak bęben osoby a one czują się gwiazdami. Totalna porażka!!!!

    23.03.2022 07:44
  • Zołza (gość)

    Program dobry na początku teraz to chłam cuda wianki wymyślają żeby przyciągnąć widza tak dzieje się ze wszystkimi szolami dobrze że złapali swoje 5 minut i skradli kawałek tortu patocelebrytom ale też się nimi stali

    23.03.2022 06:32
  • 666 (gość)

    Kogo elektryzowały ???!!! BUUUHAHAHA !!!!!!!!!!

    27.02.2022 12:07
  • 1991 (gość)

    Wylęgarnia Patusów A ten mega kot podstarzały Playboy Który pisze o sobie "łowca szparek" zwyrol czy pedofil myśli że ma kasę to może walić nastolatki Takiego czubka powinni zamknąć w więzieniu !!!!!

    26.02.2022 15:31
  • Zośka (gość)

    Artykuł nic nie wnoszący. W galerii nie ma żadnych informacji, musisz tam wejść tylko po to by budżet z reklam im się domknął...

    23.02.2022 18:18
  • 007 (gość)

    Program dla tryglodytów

    22.02.2022 01:53
  • Morfeusz (gość)

    Król Mega kot O Maine Got hehe.

    20.02.2022 18:18
  • Morfeusz (gość)

    Najlepszy jest Jacek a największym niewypałem To był mega kot Normalny Pajac !!!!

    20.02.2022 14:30
  • Julka (gość)

    No tak najlepiej TVP zostawić niektórzy są naprawdę głupi

    15.02.2022 18:36
  • C (gość)

    Nie oglądać jak się nie podoba i denewuje a widać ,ze

    15.02.2022 18:06
  • Gosc (gość)

    Komu się nie podoba niech nie oglada. Tylko ciekawe którzy piszą komentarze bardzo muszą ciekaeic te osoby skoro tak bacznie obserwują. Niech ingerują w swoje życie ponieważ mają za mało ciekawych chwil w swoim życiu więc nie zostawiają suchej nitki na innych. Nie im osądzać innych ludzi aż do ostatnich dni. I być samemu nieskazitelnym.

    15.02.2022 13:12
  • 666 (gość)

    Zaraz się popłaczę !!! Deprawowanie młodych w TVN !!!!!

    15.02.2022 11:28
  • Gość (gość)

    Zlikwdować telewizję TTV,no promują przygłupów,pedałów,zboczeńcu,osoby po wyrokach, prostytutki,Burdelmamy.

    15.02.2022 08:41
  • Niki (gość)

    Wszyscy co krytykują sztywniacy z kijem w dupie ! ;} Ich życie jest szare smutne i nudne i zazdrość z nich bije ;} Ale co do Kaśki i do reszty że sztucznie zmodyfikowane lale to popieram Kaśka szczególnie. A co do Dagmary każdy z nas ma jakąś przeszłość jedni gorszą drudzy mniej ale nikt idealny nie jest więc nie oceniajmy innych nie znacie Dagmary osobiście ani historii jej życia jedno jest na pewno o wiele lepszą osobą niż ci co ją tu oceniają . LUDZIE CO WAS GNIECIE HAHAHAHA