"Królowe życia". Królewskie dzieci bohaterek hitu TTV. Syn Dagmary Kaźmierskiej, córka Alicji Pasierbińskiej i syn Jacka Wójcika. Oni wygrali życie!

Program "Królowe życia" to nie tylko kontrowersje i przepych, którym lubią epatować uczestniczki hitu TTV. Pomiędzy zabiegami upiększającymi, różnymi przygodami i wyzwaniami dnia codziennego, bohaterki programu przede wszystkim dbają o swoich! Nie mamy tu na myśli przyjaciół, którym "królowym" nie brak. Mowa o tych, co się "w czepku urodzili", czyli królewskich dzieciach! Poznaj wszystkie "królowe", które są matkami oraz ich piękne latorośle!

Multimedia

Mama, czyli "królowa życia". Jak to jest być dzieckiem "królowej życia"?

Bohaterki programu "Królowe życia" nieustannie elektryzują opinię publiczną. Każda z nich to prawdziwy kolorowy ptak - ich życie nie jest "zwyczajne", podobnie jak ich garderoba, przeszłość i sposób bycia. Niejednokrotnie za swoje wybory i decyzje są krytykowane, ale również uwielbiane i docenione. Emocje budzi ich życie rodzinne - część bowiem to oddane matki, które dla swoich dzieci zrobiłyby absolutnie wszystko, nawet ściągnęły przysłowiową gwiazdkę z nieba. Za to również niektórym oberwało się od internautów, nie mających oporów przed wyrażeniem swojej opinii na profilach społecznościowych bohaterek programu.

Ma fioła na punkcie psów. Co jeszcze wiemy o nowej "królowej"?Zobacz więcej

Dagmara Kaźmierska i Conan

Najsłynniejsza "królowa życia" i najsłynniejsze "royal baby", które od dawna nie może być już określane mianem dziecka, czyli jej syn Conan. Powszechnie wiadomo, że bardzo się kochają i zrobiliby dla siebie absolutnie wszystko. 20-letni Conan jest bardzo silnie związany z matką od czasu, gdy musieli się rozstać, kiedy Dagmara odsiadywała 14 miesięcy więzienia za sutenerstwo. Od lat spędzają ze sobą mnóstwo czasu, a matka obsypuje syna prezentami. Gdy przekroczył próg dorosłości, otrzymał od niej luksusowy samochód. Conan nie kryje, że dla matki Dagmary Kaźmierskiej jest gotów nawet zabić, co podkreślał w nagranym przez siebie utworze. Młodzieniec dzięki aktywności telewizyjnej swojej mamy, chcąc nie chcąc stał się sławny na całą Polskę. Dorastając przeszedł ogromną metamorfozę. Mimo, że wygląd i ubrania są dla niego istotnym elementem to, Conan wiąże swoją przyszłość nie z show-biznesem, a z medycyną.

Conan, syn Dagmary, zmieniał się na naszych oczach! Jak wyglądał zanim zdobył popularność?Zobacz więcej

Córka Alicji Pasierbińskiej

w 12. edycji programu "Królowe życia" widzowie poznają Alicję Pasierbińską. Nowa uczestniczka show TTV jest właścicielką hodowli psów rasy Chihuahua, a prywatnie - żoną i matką dwójki dzieci. Część internautów zwróciła uwagę na córkę Alicji Pasierbińskiej, która jest bardzo atrakcyjną młodą kobietą. Cassey prowadzi konto w mediach społecznościowych. Ostatnimi czasy publikuje tam bardzo odważne zdjęcia.

Jacek Wójcik i Piotr

Gwiazdor programu i przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Gdy więc okazało się, że ma całkiem wyrośniętego już syna, Piotra, wiele osób było tym faktem zaskoczonych. Internauci nie mogli wyjść z podziwu, jak długo udawało się Jackowi ukrywać ten fakt. Zachwyciło ich również podobieństwo ojca i syna, czemu dali wyraz w sieci.

Jacek Wójcik pochwalił się synem. Piotrek wygląda lepiej od ojca!Zobacz więcej

Izabela Macudzińska i Eliza

Izabela Macudzińska jest projektantką, właścicielką marki Just Unique oraz jedną z bohaterek "Królowych Życia". W hitowym programie TTV można było ją oglądać wraz z mężem Patrykiem Borowiakiem i córką. Eliza była małą dziewczynką, kiedy jej mama zasiliła skład tytułowych "Królowych". Obecnie jest już nastolatką i z roku na rok staje się coraz piękniejsza. Internauci są zachwyceni jej podobieństwem do mamy. Na zdjęciach z dzieciństwa, które opublikowała "królowa" Iza, widać, że jej córka jest niemalże jej żywą kopią.

Eliza to wykapany tata! Fani oczarowani nowymi zdjęciami córki Izabeli Macudzińskiej Zobacz więcej

Sylwia Peretti i Patryk

Sylwia Peretti ma dorosłego syna, z którym łączą ją serdeczne i bliskie relacje. Młodzieniec ma ponad 20 lat i chętnie pojawiał się w programie, do którego w 9. sezonie dołączyła jego matka. Na Instagramie Sylwii nie brakuje filmików i ujęć z ukochanym synem. Patryk również nie kryje miłości do matki i podkreśla, że to właśnie jej zawdzięcza wszystko. Oboje mają relacje przyjacielskie i mogą na siebie liczyć. Gdy Sylwia brała ślub z nowym partnerem, do ołtarza poprowadził ją właśnie syn Patryk!

Laluna Unique i Laura

Katarzyna Alexander, bo tak nazywa się "królowa" Laluna, ma dorosłą i samodzielną już córkę. Nie kryje, że dziecko to jej największy skarb i jest niezwykle dumna z pociechy. - Mam najwspanialszą córkę na Ziemi, która jest samodzielna, uczy się, mamy ze sobą super kontakt - ona zwierza się mi, a ja jej - opowiadała reporterom Dzień Dobry TVN.

Słynąca ze szczerości i dystansu "królowa" w rozmowie z serwisem wypowiedziała się również na tematy wychowawcze. - Patrząc na to, jaką ja jestem osobą i jaką osobą jest ojciec mojego dziecka - mamy bardzo mocne charaktery, a ja przyznaję, że jestem lekko j***a, to muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów w wychowywaniu mojej córki. Nie wiem, jak to się stało, ale Bóg czuwa nade mną - cytuje jej słowa serwis dziendobry.tvn.pl. Początkowo obie występowały w programie "Królowe życia", jednak z czasem Laura przestała pojawiać się w programie. Powody wyjaśniła jej matka, zwracając uwagę, że wynika to z troski o edukację pociechy i jej dobro.

Laluna Unique chroni prywatność córki. Usunęła zdjęcia z InstagramaZobacz więcej

Aleksandra Szafrańska i Zosia

Aleksandra do programu "Królowe życia" dołączyła w 11. edycji. Bizneswoman i właścicielka dwóch sklepów odzieżowych na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z sesji zdjęciowych, treningów, pokazuje swoje stylizacje i przede wszystkim, jako dumna mama małej Zosi, pokazuje córkę. Widać, że są ze sobą blisko i niesamowicie się kochają, zaś Aleksandra zrobi dla córki absolutnie wszystko. Ciężko pracuje, by córka miała dostęp do najlepszego, co świat oferuje.

Adrianna Eisenbach i synowie

Adrianna Eisenbach przez dużą część swojego życia mieszkała w Niemczech, gdzie wyprowadziła się, jak podają media, w celu zapewnienia swojemu synowi leczenia. Tam też dorastało jej dwóch synów, którzy, jeśli wierzyć informacjom w sieci, nie znają języka polskiego. Po rozwodzie Eisenbach postawiła na siebie i spełnianie swoich marzeń. Zaczęła od największego - wytatuowania całego ciała. Powróciła do Polski i robi furorę jako "królowa". Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z bliskimi i przyjaciółmi, a także młodym partnerem i synami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Motylek (gość)

  "Przez Atlantyk " Ale tam mieli dobrze w czubie 🍹🍹🍾🍾.. Musiałam to skomentować .. Teraz oglądam .. Wogle się nie dziwię Kapitanowi .. Że ster objął..

  Jajca jak berety ..

  Bez kitu 😁😁😁😁😁😁😁😁

  09.03.2022 22:06
 • Ja (gość)

  Masakra lipa totalna. Zdjęcie 29 i 30 to nie jest Conan. Piszą byle bzdety byle tylko wypchać neta

  24.02.2022 17:13
 • Morfeusz (gość)

  Super gość jest Jacek Natomiast Mega kot To był tam największym niewypałem Normalny Pajac hehe.

  21.02.2022 12:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×