"Królowe życia". "Królowa" szczerze o zdradach i anonimowych donosach. Jak radzi sobie z hejtem i podłościami?

Iza Macudzińska-Borowiak to jedna z gwiazd programu "Królowa życia". Za sprawą kontrowersyjnego hitu TTV zyskała sporą rozpoznawalność. Sława ma swoje plusy, ale ma także minusy. "Królowa życia" opowiedziała, jak z bliskimi radzą sobie z hejtem, anonimowymi donosami i podłościami, których doświadczają.

Multimedia

Iza Macudzińska-Borowiak z "Królowych życia" szczerze o hejcie, donosach i cieniach sławy

Iza Macudzińska--Borowiak wraz z Patrykiem Borowiakiem z programu "Królowe życia" cieszą się sporą popularnością i sympatią widzów. Para wspólnie wychowuje córkę Elizę. Ujęli widzów serdeczną naturą i tym, że do wszystkiego doszli wspólną ciężką pracą.

Kamila, Patrycja, Inga, Marzena - dlaczego odeszły z popularnego programu?Zobacz więcej

Iza Macudzińska i Patryk Borowiak o hejcie i anonimowych donosach

Para nie ukrywa, że lubi popularność - chętnie udzielają wywiadów i pojawiają się na różnych wydarzeniach. Jednak sława ma także swoje minusy, o których szczerze opowiedziała w wywiadzie z Urszulą Grabowską dla Player.pl.

Ludzie udostępniają, że zginęliśmy. Ja dostaję codziennie setki wiadomości, czy my na pewno żyjemy. Krąży gdzieś to na Facebooku - cytuje wypowiedź "królowej życia" serwis dziendobry.tvn.pl.

Z kolei Patryk, jak wyznał, otrzymuje np. anonimowe donosy o rzekomej zdradzie partnerki. Para jednak ma zdrowy dystans do tego typu doniesień.

Zbyt duże mamy zaufanie do siebie - cytuje wypowiedź "królowej" portal.

Jak trzeźwo zauważa Macudzińska, "każdy związek coś przechodzi". - Nie mówię, że się nie kłócimy - zaznacza w rozmowie. - Ale skoro bliskie osoby nic takiego mi nie donoszą, to czemu mam wierzyć tym osobom, które to piszą - stawia rozsądne pytanie, czytamy w cytowanej wypowiedzi.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • esteta (gość)

    kólowa smietnikó i.kloaki.Babcia klozetowa, anie królowa.wary.sromowe, na hmm.pysku i spojrzerenie.idioty.

    14.05.2022 17:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×