"Królowe życia". Laluna i Gabryel rozstali się?! Na próżno szukać ich wspólnych zdjęć!

Laluna Unique - bohaterka programu TTV "Królowe życia" prawdopodobnie nie jest już w związku z Gabryelem. Skąd te podejrzenia? Z sieci zniknęły wszystkie ich wspólne zdjęcia!

Multimedia

"Królowe życia" w piątki i soboty o godz. 22:00 w TTV! - sprawdź program tv

Katarzyna Alexander, czyli Laluna Unique dołączyła do "Królowych życia" w 6. sezonie i od razu została zaakceptowana przez fanów programu TTV. Określająca siebie mianem "modelki tatuaży" Laluna zakochała się z pochodzącym z Francji Gabryelu Vincenzo. Mężczyzna ma charakterystyczny wygląd - niezwykle wąską talią i gigantyczne bicepsy. Razem z Laluną tworzyli wyjątkowo barwną parę.

"Królowa" Laluna dorabia na zmywaku w Rzymie! Co z jej paznokciami?Zobacz więcej

Niestety, prawdopodobnie Laluna i Gabryel nie są już razem. Takie podejrzenia mają ich fani, którzy zauważyli, że z profili obu celebrytów w mediach społecznościowych zniknęły ich wspólne zdjęcia. Na dodatek, Gabryel spędzał ostatnie tygodnie nie w Polsce, ale w Rumunii. Laluna, która na stałe mieszka w Oławie nie była u jego boku.

Co dalej z Laluną i Gabryelem? Czy mimo rozstania będą pojawiać się w "Królowych życia"? A może to mama Laluny będzie teraz gwiazdą programu TTV? Przekonamy się już wkrótce!

Dagmara Kaźmierska już nigdy nie będzie chodzić? "Rokowania lekarskie nie są najlepsze"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Fan (gość)

    Tak samo jak te dwa gejki co w królowych życia też występują że tu nagle się rozstali A są dalej razem

    02.04.2020 01:21
  • Pp (gość)

    Bajer pic na wodę żeby podbić wyświetlenia ... dzień po świętach widziałem jak szli razem do galerii dominikańskiej we Wrocławiu . Nie wyglądali na pokłóconych . Ten typ jakiś zagubiony chyba strasznie skupiony na swojej osobie

    03.01.2020 20:31
  • ewa (gość)

    haha i po milosci..

    23.11.2019 22:20
  • Klimkiewicz (gość)

    Może się nie dogadali on po Polsku nic ona po Angielsku slabo🤣🤣🤣

    14.11.2019 22:53
  • Pipi (gość)

    Huj z nimi Bóg z nami

    14.11.2019 16:48
  • Em (gość)

    Dokładnie wyglądają Tak samo.... jak by się taka urodziła to by umarła jak by się zobaczyła w lustrze ... jedna wyrok i pół życia w zakładzie karnym , wszyscy z ubytkiem umysłowy w tym programie . I wszyscy tacy sami ich oglądają .

    14.11.2019 09:21
  • Gość (gość)

    On już się zareczyl z inną.

    14.11.2019 06:48
  • Basia (gość)

    A ja bym chciała choć troszkę urodę poprawić i troszkę im zazdroszczę że mają kasę.... Buziaki

    13.11.2019 22:43
  • Basia (gość)

    A ja bym chciała choć troszkę urodę poprawić i troszkę im zazdroszczę że mają kasę.... Buziaki

    13.11.2019 22:43
  • Ela (gość)

    Po co te złośliwe teksty nie podoba się?Poproszę nie oglądać

    13.11.2019 17:41
  • Niuni (gość)

    Dla czego obrażacie Krulowe Życia panią D.i panią K.To są świetne bapki a te nasze Polskie kocmołuchy im zazdroszczą że są tak zadbane i fajne bapki wyróżniają się we wszystkim P.Ka.jest fajna zajebiście modna kobidta a p.Da.jest super aparatka i jajcara uwielbiam je obie i nie obrazajcie ludzi.

    13.11.2019 12:09
  • YamahaR1 (gość)

    No i gitara ona jest tak pusta umysłowo jak studnia bez dna niedorozwuj umysłowy

    13.11.2019 10:18
  • Rtym (gość)

    Co się dziwić ..tak wychowała matka .tak się kończą niby królowe od mycia kabli i garnków.juz tak nie będzie się panoszyc....I to czeka ich wszystkich ..tych pedałów tej burdel mamy i pozostałych

    13.11.2019 08:29
  • Smieszne (gość)

    Boże ona wygląda jak potwór. Nie rozumiem, włosy przedłużone, cycki, dupa i usta powiększone, po co to komu. Kiedyś tego nie było i ludzi wyglądali normalnie, teraz to sa klony. To jest normalnie kaleka.

    13.11.2019 08:17
  • Nikita (gość)

    Wiedziałam że to rumun masakra

    13.11.2019 06:52
  • Pipa (gość)

    Tandeta