"Królowe życia". Laluna Unique pierwszy raz o rozstaniu z Gabryelem: "W obecnej chwili zamykam temat kompletnie"

Laluna Unique i Gabryel z "Królowych życia" rozstali się. Celebrytka postanowiła w końcu skomentować tę sytuację. Jednocześnie przyznała, że mężczyzna zostawił ją dla innej kobiety.

Multimedia

Laluna Unique o rozstaniu z Gabryelem

Katarzyna Alexander, czyli Laluna Unique dołączyła do "Królowych życia" w 6. sezonie. Królowej towarzyszył jej francuski partner, Gabryel. Para o dość egzotycznym i kontrowersyjny wyglądzie doskonale wpisała się w konwencję programu i została zaakceptowana przez widzów.

W listopadzie 2019 roku okazało się, że Laluna i Gabryel rozstali się. Z ich profili zniknęły wspólne zdjęcia, ale żadne z nich nie odniosło się do tego wydarzenia.

Laluna i Gabryel rozstali się?! Na próżno szukać ich wspólnych zdjęć!Zobacz więcej

Dwa miesiące po rozpadzie związku Laluna postanowiła w końcu zabrać głos w tej sprawie. Alexander opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec i zamieściła tam dość obszerny post, w którym czytamy m.in.

A więc odezwę się w tym temacie, jak już wiecie, tak jak szybko pojawił się mój były partner po 6 miesiącach rozstania po raz kolejny w moim życiu, tak też szybko zniknął, co było szokiem jak i dla ludzi, tak i dla mnie! Za co was też w jego i moim imieniu przeproszę, bo z ludzi debili się nie robi, no ale każdy ma prawo się zagubić w życiu, a niestety on miał taką chwile!!!

Królowa życia wyznała także, że od tej pory jest to dla niej zamknięty temat i prosi o uszanowanie jej decyzji.

W obecnej chwili zamykam temat kompletnie i bardzo proszę was o nieporuszanie tego tematu, jak i niewysyłanie mi informacji o nim i jego kobiecie, jak już wspominałam ta dziewczyna nie jest winna, a to, że takie posty dodają, nie ma co się dziwić, po tym, co mój były dodał dla mnie!!! Nigdy nie byłam osobą złośliwą i nie życzę najgorszemu wrogowi źle, dlatego też życzę im jak najlepiej!!!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Andrea (gość)

  Pustostan.Kariere w filmach XXX na bank by zrobiła.A tak na marginesie to jest tak prosta jak budowa cepa

  12.01.2020 12:54
 • Kiki (gość)

  Gruba nie może zrobić kupy

  12.01.2020 05:10
 • Kiki (gość)

  Nie może zrobić kupy i tak słuchał jej smierdzaca dupa

  12.01.2020 05:08
 • Zenek (gość)

  Ps nie wiem co ugryzło ale znało się bydle na rzeczy 😀 trzymaj się ciepło i wszystkiego naj

  12.01.2020 00:39
 • Zenek (gość)

  Nie jestem fanem tego programu zdażyło mi się ze dwa razy obejrzeć nie komentując bo to nie moje życie szacunek za odwagę dla uczestników że dzielą się swoim życiem z polskimi cebulakami bo dziewczyna zwierza się że rozstanie że zdradził ją a tu komentarze typu co ją w dupę ugryzło😀 brawo

  11.01.2020 23:53
 • Radoslav (gość)

  Co yo za kosmosy? :O

  11.01.2020 16:01
 • Pan (gość)

  To i tak dziwne ze takie poczwary się zeszły a i tak dzieci by z tego dziwacznego związku by nie było i to chyba najlepsze z tego 😀😀😀😀

  11.01.2020 14:38
 • exz (gość)

  Kto wynajduje takie stwory i promuje w telewizji?

  11.01.2020 10:39
 • brx (gość)

  Coś ją w poślad użądliło?

  10.01.2020 13:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×