"Królowe życia". Laluna Unique przed operacjami i bez tatuaży. Jak Katarzyna Alexander wyglądała 15 lat temu?

Laluna Unique to jedna z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek hitu TTV "Królowe życia". Kobieta przeszła szereg operacji plastycznych, a ciało ma pokryte niezliczonymi tatuażami. Jak wyglądała przed metamorfozą?

Multimedia

"Królowe życia" - Laluna Unique przed operacjami i bez tatuaży

Laluna Unique, a właściwie Katarzyna Alexander to bohaterka hitowego programu TTV, "Królowe życia". Jej wygląd wzbudza wiele kontrowersji. Laluna przeszła bowiem szereg operacji plastycznych, a jej ciało pokryte jest ogromną liczbą tatuaży. Alexander przeszła tak dużą metamorfozę, że ciężko sobie wyobrazić, jak wyglądała wcześniej.

Laluna Unique pierwszy raz o rozstaniu z Gabryelem: "W obecnej chwili zamykam temat kompletnie"Zobacz więcej

Laluna Unique postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i opublikowała zdjęcie sprzed 15 lat! Na fotografii Katarzyna Alexander jest jeszcze przed operacjami i nie ma tatuaży.

2005/2020 JAK TEN CZAS LECI !!!! . A to dla was kochani ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale ujawnię wam moją metamorfozę przez 15 lat ❤️❤️😂😂 .

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jak się można domyślić, zdjęcie wzbudziło wiele emocji wśród internautów, którzy w większości podziwiają ją za odwagę i pokazanie tej ogromnej zmiany. Część fanów skrytykowała Lalunę za operacje, inni zaś dopingują jej.

Taka ładna byłaś taka naturalna

2005rok było super tak naturalnie... teraz to trochę przesada najgorsza będzie starość jak Pani te sylikony powyciaga 🤣😂😂🤣

Brawo dla Pani, że potrafi Pani pokazać swoją metamorfozę 👏👏👏każdy ma własny kanon piękna, najważniejsze że jest Pani zadowolona i szczęśliwa ❤️❤️❤️

A co Wy sądzicie o przemianie Laluny? Poznalibyście ją na zdjęciu sprzed 15 lat?

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • szamano (gość)

    skąd te stwory biorą hajsy na te fanaberie ?

    12.01.2022 11:37
  • Ireneusz (gość)

    Podobają mi się Jej niezwykle długie paznokcie. Marzę o tym, żeby mnie nimi podrapała. Pragnę tego i chcę Ją spotkać i poznać. I love You, Mistress Kasia!!!

    18.11.2021 17:09
  • Ola (gość)

    Większej patologi nie widziałam jak żyje. Ona i jej prostaczka przyjaciółka oraz matka biją rekord w zachowaniu i patologicznym wyglądzie . TVN schodzi na psy🤣

    16.10.2021 18:16
  • Michelle (gość)

    Plastikowe paskudne glowno z wargami glonojada. Niewiem jak mozna sie tak oszpecic

    10.09.2021 15:42
  • bmxr (gość)

    troche słaba ta galeria, z resztą ona cała słabo wygląda... osobowość spoko, ale za dużo plastiku... daga najstarsza chyba z nich wszystkich, ale najfajniej wyglada i chyba najlepiej mi sie jej slucha... jakbym mial wybierac zone w tym programie to daga jest na pierwszym miejscu

    07.05.2021 22:18
  • Ona (gość)

    Zero ogłady, drą się na ulicy, że chcesz czy nie musisz zwrócić uwagę.

    07.04.2021 15:15
  • Ann (gość)

    Normalnie potwor chodzacy ,zero naturalnosci ,niedlugo peknie jak banka mydlana ,mozna cos poprawic ale delikatnie ,a nie robic z siebie sztuczne kukle, zreszta wszystkie te z Krolowych zycia to sztuczne kukielki za kase

    21.03.2021 15:06
  • Fanka (gość)

    Czy pani chce sie upodobnic do pani versace?nie polecam...

    19.02.2021 21:48
  • ki (gość)

    A ja ją lubię.żyletę też.

    15.02.2021 18:54
  • Kate (gość)

    Ona jest dosyć potężna, na zdjęciach z inst dużo szczuplejsza... Schudła tak dużo czy foto shop????

    19.01.2021 21:40
  • Majka (gość)

    jeżeli ta szkarada to piękno , to ja sram na takie piękno , szkarada z napompowanymi cyckami i dupą i tyle w temacie

    31.12.2020 17:15
  • Egon (gość)

    Podobna do małpy

    25.12.2020 19:02
  • Team (gość)

    Zero klasy

    21.12.2020 14:50
  • Pracuś (gość)

    A idź w h......j .

    15.12.2020 12:27
  • Barbarella (gość)

    Nie dziwię się jej , dziwię się lekarzom , że tak za pieniądze są w stanie zrobić coś takiego. Poprawa urody - owszem , ale tutaj zaczyna się już oszpecanie i robienie pacjentowi krzywdy. Jeżeli ktoś zażyczy sobie przeszczep penisa na czoło, to medycy wykonają taki zabieg ? Obawiam się, że tak...

    15.12.2020 06:33
  • Johnny Bravo (gość)

    Co to za koszmar? WTF? Jak by tacy byli wszyscy ludzi to bym się zajebał... Koszmar. To zaprzeczenie humanizmu to karykatura człowieczeństwa i wartości głębszych tylko zaspokajanie tępych uczuć i swojej zachłanności na bycie jakąś idiotką z żenującymi warami i plastikowymi cyckami.

    14.12.2020 02:14
  • dariusz (gość)

    na starość będzie tak samo wyglądać tyle, że będzie pięć razy drożej.

    10.12.2020 14:42
  • Nie obrazajcie jej (gość)

    Zgrabna była kiedyś tak Pani bo pamietam,twarz zupełnie zmienioną,nie do poznania .. nie była ładna al3 przynajmniej naturalna

    09.11.2020 12:12
  • Bazyl (gość)

    Znałem w przeszłości,tą kobietę. Niczym się wcześniej nie wyrozniała,a na pewno juz nie urodą !cialo miala fajne,gorzej z twarzą.. tym bardziej rozumiem że chciała wygląd poprawić,ale przesadziła bardzo .teraz wyróżnia się nienaturalnoscia.

    09.11.2020 12:08
  • ZwolenniczKa operacji plastycznych. .. (gość)

    To chodzący Koszmar. ..była śliczna ale czasu i głupoty nie cofnie. ... teraz jest podobna do tej projektantki mody którą chirurdzy zeszpecili ....kasa pomaga ale mądrym ludziom ...głupim szkodzi....

    01.11.2020 09:45
NowszeStarsze