"Królowe życia". Laluna Unique przed operacjami i bez tatuaży. Jak Katarzyna Alexander wyglądała 15 lat temu?

Laluna Unique to jedna z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek hitu TTV "Królowe życia". Kobieta przeszła szereg operacji plastycznych, a ciało ma pokryte niezliczonymi tatuażami. Jak wyglądała przed metamorfozą?

Multimedia

"Królowe życia" - Laluna Unique przed operacjami i bez tatuaży

Laluna Unique, a właściwie Katarzyna Alexander to bohaterka hitowego programu TTV, "Królowe życia". Jej wygląd wzbudza wiele kontrowersji. Laluna przeszła bowiem szereg operacji plastycznych, a jej ciało pokryte jest ogromną liczbą tatuaży. Alexander przeszła tak dużą metamorfozę, że ciężko sobie wyobrazić, jak wyglądała wcześniej.

Laluna Unique pierwszy raz o rozstaniu z Gabryelem: "W obecnej chwili zamykam temat kompletnie"Zobacz więcej

Laluna Unique postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i opublikowała zdjęcie sprzed 15 lat! Na fotografii Katarzyna Alexander jest jeszcze przed operacjami i nie ma tatuaży.

2005/2020 JAK TEN CZAS LECI !!!! . A to dla was kochani ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale ujawnię wam moją metamorfozę przez 15 lat ❤️❤️😂😂 .

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jak się można domyślić, zdjęcie wzbudziło wiele emocji wśród internautów, którzy w większości podziwiają ją za odwagę i pokazanie tej ogromnej zmiany. Część fanów skrytykowała Lalunę za operacje, inni zaś dopingują jej.

Taka ładna byłaś taka naturalna

2005rok było super tak naturalnie... teraz to trochę przesada najgorsza będzie starość jak Pani te sylikony powyciaga 🤣😂😂🤣

Brawo dla Pani, że potrafi Pani pokazać swoją metamorfozę 👏👏👏każdy ma własny kanon piękna, najważniejsze że jest Pani zadowolona i szczęśliwa ❤️❤️❤️

A co Wy sądzicie o przemianie Laluny? Poznalibyście ją na zdjęciu sprzed 15 lat?

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Barbara (gość)

    Była bardzo ładna, zgrabna a zrobiła z siebie dziwadło. Chyba coś w psychice się u niej zmieniło że się sobie teraz podoba. Wystraszyć się można.. I te balony.. Jak można tak żyć na codzień..?

    16.06.2020 16:46
  • Kobieta (gość)

    Ładna była, jak można się tak oszpecić. Szkoda. To chyba coś jednak jest z psychiką.

    11.06.2020 22:45
  • digirius (gość)

    Jej sprawa, jednak co raz bardziej widać , że niestety kobiety robiące sobie coś takiego mają problemy, które należy rozwiązać terapią a nie nożem i strzykawką. Zachłanność ludzi przeprowadzających takie operacje nie ma granic.

    10.06.2020 11:35
  • Dla zazdrosnych suk (gość)

    Ale wy ludzie jesteście zawistni. To że wam się nie podoba to ze nie jest naturalna to nie znaczy ze jej się to nie podoba. Wiem że dla was największy ból dupy jest to ze kasy nie macie na takie sprawy i to was boli a na dodatek jesteście zacofani. Proste

    07.06.2020 01:56
  • Przystojniak (gość)

    Co ona z siebie zrobiła to karykatura kobiety dmuchana lala

    21.05.2020 01:12
  • Chris (gość)

    to jakis nadmuchany balon z przodu z tylu niczym plastikowa torba z tesco pelna zakupow,sztuczna nie za bardo inteligeientna ,poprostu tragedia a nie kobieta,nadrabia tatuazami ekstrawagancją zeby zwrócić na siebie uwage,beznadziejna

    15.05.2020 08:12
  • Mama (gość)

    Monstrum! Kojarzy mi się z buldogiem przez te nienaturalnie grube podgardle i wargi. Jak można się tak oszpecić?!

    12.05.2020 22:12
  • Michal (gość)

    Fajna babka większość osób zazdrości i zbliżają

    03.05.2020 14:39
  • Gosc (gość)

    Prostytutka z Holandii

    02.05.2020 20:46
  • Gosc (gość)

    Terminator hahaha

    02.05.2020 20:44
  • Gosc (gość)

    Wstydziłabym się takiej matki

    02.05.2020 20:43
  • Gosc (gość)

    Co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić z siebie takiego potwora

    02.05.2020 20:42
  • Gosc (gość)

    Zwykła k. Wa

    02.05.2020 20:42
  • Bet (gość)

    Szkoda tej pani..., jest całkowicie sztuczna, tam już nie ma w niej kobiety tylko coś... Nie widzi siebie w lustrze. Jest zniewolona plastikiem i brzydotą, nie widzi innych kobiet jakie są piękne. Uwielbia brzydotę... Ale cóż, na jej chorobę nie ma lekarstwa...

    01.05.2020 22:39
  • fan Kasi (gość)

    jestem za, wyglada super i wiecej takich kobiet na swiecie

    30.04.2020 23:43
  • Olo (gość)

    Masakra

    21.04.2020 10:58
  • Tola (gość)

    Straszne. Ja naprawdę staram się być wyrozumiała w wielu sprawach i wiem że każdy ma swój gust, styl, ale to co zrobiła z siebie ta dziewczyna to porażka. W tv się poprostu patrzeć nie da na nią. Niech ona sobie będzie szczęśliwa w swoim ciele ale to nie zmienia faktu że jest to obrzydliwe. Kto normalny powiększa tylek? A co dopiero do takich rozmiarów! Krzywde sobie zrobiła dziewczyna ogromną na całe życie.

    21.04.2020 02:17
  • Okon (gość)

    Szmata i tyle

    19.04.2020 19:14
  • Król (gość)

    Jak można dać się poniżyć do takiego stopnia.Wygląda gorzej niż źle to jest jakaś masakra.Kupa plastiku i silikonu a w głowie plowy.

    18.04.2020 22:57
  • Ewa (gość)

    Taka piękna a facet jednak ja zdradził... jest chora Jak ona musiała się złe czuć w swoim ciele skoro doprowadziła je do takiego stanu i zrobiła z siebie karykaturę ...