"Królowe życia". Laluna Unique walczyła w oktagonie. Jej poświęcenie i wyrzeczenia na niewiele się zdały! Tak wyglądała słynna walka "królowej życia"

Kasia "Laluna Unique" Aleksander ostatnimi czasy szykowała się do walki Wiktorią Jaroniewską. Jak poszła walka "królowej życia", która schudła aż 16 kilogramów podczas przygotowań do starcia w oktagonie? Czy było warto? Sprawdź naszą galerię - publikujemy zdjęcia z walki "królowej życia" Laluny Unique na Fame MMA!

Multimedia

"Królowe życia". Laluna Unique zmierzyła się w oktagonie z Wiktorią Jaroniewską!

W programie "Królowe życia" nie brak kolorowych ptaków, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jedną z nich jest Katarzyna Alexander, znana fanom formatu jako Laluna Unique. Słynie z szczerości - nie miała oporów w jednym z wywiadów poruszyć tematu operacji plastycznych, "przeróbek" i swoich kompleksów.

Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądały gwiazdy TTV. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

W minioną sobotę, 14 maja 2022 r., w Tauron Arenie Kraków odbyła się kolejna edycja FAME MMA. W oktagonie rozegrano 10. pojedynków. Jeden z nich rozegrał się między Katarzyną "Laluną Unique" Alexander, która do walki schudła 16 kilogramów, a Wiktorią Jaroniewską.

Rywalizacja między paniami była zawzięta, co widać było choćby po twarzy "królowej". Choć "królowa życia" przegrała, walczyła jak lwica!

Zobacz w galerii, jak wyglądała walka między "królową życia" Kasią Alexander a Wiktorią Jaroniewską!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Nie zdołały utrzymać tego w sekrecie. Znamy wiek "królowych"!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×