"Królowe życia" metamorfozy. Laluna Unique, Inga Zawadzka, Dagmara Kaźmierska i pozostałe bohaterki hitu TTV na starych zdjęciach!

"Królowe życia" kiedyś wyglądały zupełnie inaczej. Anna Renusz, Iza Macudzińska, Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Kamila Kaczmarek, Kasia znana jako Laluna Unique - ich stare zdjęcia wciąż można znaleźć w sieci. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądały "Królowe życia". Naprawdę trudno je poznać!

Multimedia

"Królowe życia" niezmiennie już od kilku lat wzbudzają sympatię i podziw, ale też zazdrość i krytykę. Przebojowe i niezależne gwiazdy dokumentalnej telenoweli TTV na przestrzeni lat bardzo się zmieniły. Wiele z nich jeszcze przed udziałem w programie wyglądało zupełnie inaczej.

Anna Renusz kiedyś tak nie wyglądała. Zobacz zdjęcia przed i po operacjach plastycznychZobacz więcej

Metamorfozy "Królowych życia"

Zanim Sylwia Peretti dołączyła do ekipy "Królowych życia" w 9. sezonie, brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła jej restaurację w 2011 roku. To, jak wtedy wyglądała Peretti zaskoczyła wielu widzów. Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander przeszła szereg operacji plastycznych w zagranicznych klinikach - jakiś czas temu postanowiła jednak zaspokoić ciekawość fanów i pokazała w sieci swoje zdjęcie sprzed 15 lat! Monika Chwajoł z "Królowych Życia" zrzuciła kilka kilogramów, przeszła operację nosa i powiększyła usta.

Izabela Macudzińska na zdjęciach z córką. Eliza jest coraz piękniejszaZobacz więcej

Metamorfoza dowcipnej Dagmary Kaźmierskiej z Kłodzka także robi ogromne wrażenie. Izabela Macudzińska-Borowiak, która po raz pierwszy pojawiła się w 4. sezonie "Królowych życia" w ostatnich latach także bardzo się zmieniła.

"Królowe życia" jeszcze kilka lat temu wyglądały zupełnie inaczej! Jak zmieniły się: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique czy Izabela Macudzińska-Borowiak. Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Obrzydliwe (gość)

    baby...

    12.01.2022 20:18
  • Wiola (gość)

    Co tu dużo mówić...Widać wszystko na załączonych obrazkach.Tylko sie oszpeciły tymi operacjami i powiększonymi ustami.Co one mają w głowach?

    12.01.2022 07:26
  • Normalna i piękna naturalnie (gość)

    Królowe do sprzątania toalet i akwarium mogą służyć za glonojady , ryby są ładniejsze od nich

    07.01.2022 19:37
  • Mir (gość)

    Co niektóre to do dzioba dwa baty ogarną Porażka,pllllllastik ffffantastik bum bumbastik

    07.01.2022 09:45
  • Gość (gość)

    Kiedyś były piękniejsze

    07.01.2022 09:31
  • Wasz Boss (gość)

    Bo to jest choroba a nie upiększanie się ..chore sawszystkie na maxa a po drugie pieniądz w mozgu zrobił sieczkę

    07.01.2022 04:27
  • Fan discopolo (gość)

    Oślepłem i mam problem z głowy;)

    06.01.2022 22:41
  • Koks (gość)

    Matko oooo a te waaarrrry tej poznanianki!?????Kurcze jak można tak się oszpecić???co innego gdyby to było skutkiem jakiegoś wypadku....nie rozumiem,świat zdziczał.Gdyby ta kobieta pokazała się ludziom w 21wieku to byłaby zabawa😱

    06.01.2022 21:50
  • Laila (gość)

    Pewnie nieraz facet Dagmary pomylił jej wary z jej narządem płciowym💋

    06.01.2022 21:45
  • Kobieta (gość)

    Trzeba być nieźle porąbana żeby tak się oszpecać jak te panie i jeszcze za to płacić tyle kasy . Zgroza

    06.01.2022 21:44
  • Agu (gość)

    Jak można do takiego stopnia oszpecić się robiąc sobie taaakie wary?!!!!!!!!

    06.01.2022 21:42
  • Majkel (gość)

    Tylko u nas burdel mama żyjąca że streczycielstwa może zostać gwiazda.

    06.01.2022 21:36
  • Ryszard (gość)

    Nie powalały urodą przed. Ciężko powiedzieć, że są ładne. Są po prostu zrobione. Niektóre ładnie, niektóre mniej. Ale tylko zrobione, bo trudno tu mówić o urodzie. Uroda to natura, nie plastik.

    26.12.2021 01:20
  • ala (gość)

    O co chodzi z tymi królowymi życia? To babki, które z ust zrobiły sobie wargi sromowe?

    25.12.2021 11:36
  • KAKAowiec (gość)

    szkoda że nie bylo wtedy ABORCJI - swiat bylby NORMALNIEJSZY

    25.12.2021 07:26
  • Asd (gość)

    Byly zwyczajne i ciekawe a zrobiły z siebie nie ciekawe i tragiczne

    24.12.2021 19:11
  • Ktosiek (gość)

    Można by zec ze kiedy były ładne. Teraz to tylko plastikowe karukatury

    24.12.2021 19:01
  • Kryst (gość)

    Boże jak się cieszę że mam normalne dzieci

    24.12.2021 17:38
  • Fiona, (gość)

    Nie Dagmara tylko Irena Gierszewska, program graficzny pokazuje pustaki z parciem na szkło

    24.12.2021 13:48
  • Karol (gość)

    W wersji obecnej patrząc na ich twarze to tak jakby od jednego plastyka wyszły... wszystko takie same. Tylko oczy i włosy pozwalają je odróżnić. Dla mnie to jest przykre zjawisko. Trzeba wiedzieć kiedy kończą się seksowne usta a zaczyna się glonojad itd. Oczywiście nie ma co jakiegoś bodyshamingu robić jak się lepiej tak czują to super itp. Ale nie wiem.. czy z tak nabrzmiałymi rozepchanymi wargami się człowiek czuje bardziej komfortowo..moim zdaniem nie koniecznie. Powinniśmy już w szkole mieć zajęcia dla dzieci uczące żeby się przesadnie nie przejmować co inni o nas myślą... później jedna przez drugą się nakręca i robi z twarzy mutanta bo to tak wygląda jakoś niepokojąco i nienaturalnie.

    21.12.2021 17:04
NowszeStarsze