"Królowe życia". Monika Chwajoł wyznaje, jakie miała operacje plastyczne i dzieli się swoim patentem na szczupłą figurę

U "królowych życia" wszystko musi być idealne - ich domy, ich wakacje, ich mężowie i partnerzy, a także one same. Nie tylko poprawiają urodę na potęgę, udając że skalpel chirurga nie dotknął ich twarzy i ciała, ale używają jeszcze mnóstwa filtrów do retuszowania zdjęć. Do czego otwarcie przyznała się Monika Chwajoł?

Multimedia

Monika Chwajoł z "Królowych życia" powiększyła sobie biust

Krakowianka Monika Chwajoł jest częścią programu stacji TTV od szóstego sezonu. Żona i mama dwóch córek, Nicole i Michelle, stara się zrobić karierę w branży muzycznej. Śpiewa do muzyki disco polo. Promuje teraz swoją piosenkę i teledysk "Weselicho" - "wesoły, taneczny i szalony teledysk". Promocji towarzyszą zdjęcia z hotelowego basenu, w którym pluszcze się "królowa". Po operacji nosa i powiększeniu ust (dawno temu) i z wieloma filtrami, z których zawsze korzysta do retuszu twarzy, wygląda bardzo dobrze. Ciało - marzenie. Gdy jedna z fanek grzecznie i nieśmiało zauważyła (zapominając przy tym, że ciało zanurzone w wodzie wygląda na zniekształcone):

Jest pani piękna kobieta bez urazy oraz złośliwość ale to zdjęcie pani pupci jest bardzo zniekształcona chodzi o lewą stronę a tak po za tym nic dodać nic ująć 🔥

Pierwotna odpowiedź Moniki brzmiała (za Pudelek.pl):

niestety nie używam photoshopa do swojego ciała, wystawiłam tyłeczek na bok i do tylu. Biust mam zrobiony a reszta ciała to magiczna metoda NIE ŻREĆ!!!!

Niestety, Monika Chwajoł dość szybko pożałowała szczerości. Właściwie dlaczego? Przecież widać na pierwszy rzut oka, że to sztuczny biust. Kilka tygodni temu inna "królowa życia", Sylwia Peretti, komplementowała piersi królowej "królowych życia", Dagmary Kaźmierskiej. Fachowym okiem oceniła je jako naturalne i napisała, że ona "musiała sobie takie kupić".

Monika Chwajoł pozuje w oszałamiającym miejscu. Niebo płonie na jej widok!Zobacz więcej

Widać Monika Chwajoł uznała, że w tym wypadku szczerość się jej nie opłaci. A rada dotycząca strategii dbania o ciało zabrzmiała zbyt ordynarnie, za mało po królewsku...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×