"Królowe życia" na archiwalnych zdjęciach. Niesamowite, jak kiedyś wyglądały gwiazdy TTV: Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Izabela Macudzińska

"Królowe życia" to bohaterki (zawieszonej już) telenoweli stacji TTV. Postanowiliśmy sprawdzić, jak na przestrzeni lat zmieniły się przebojowe kobiety. Zobacz w galerii stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej, Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, Kamili Kaczmarek czy Laluny Unique.

Multimedia

"Królowe życia" wzbudzają sympatię i podziw, ale też zazdrość i krytykę. Przebojowe i niezależne gwiazdy dokumentalnej telenoweli TTV na przestrzeni lat bardzo się zmieniły. Wiele z nich jeszcze przed udziałem w programie wyglądało zupełnie inaczej.

Aż trudno uwierzyć, jak się zmieniła! Mamy jej zdjęcia przed i po operacjach plastycznychZobacz więcej

Metamorfozy "Królowych życia"

Zanim Sylwia Peretti dołączyła do ekipy "Królowych życia" w 9. sezonie, brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła jej restaurację w 2011 roku. To, jak wtedy wyglądała Peretti zaskoczyła wielu widzów. Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander przeszła szereg operacji plastycznych w zagranicznych klinikach - jakiś czas temu postanowiła jednak zaspokoić ciekawość fanów i pokazała w sieci swoje zdjęcie sprzed 15 lat! Monika Chwajoł z "Królowych Życia" zrzuciła kilka kilogramów, przeszła operację nosa i powiększyła usta.

Ma fioła na punkcie psów. Co jeszcze wiemy o nowej "królowej"?Zobacz więcej

"Królowe życia" kiedyś i dziś. Kto zmienił się najbardziej?

Metamorfoza dowcipnej Dagmary Kaźmierskiej z Kłodzka także robi ogromne wrażenie. Ulubienica pokazywała ostatnio w programie, jak poddaje się liposukcji. W rozmowie z nami przyznała, że nęci ją lifting. Izabela Macudzińska-Borowiak, która po raz pierwszy pojawiła się w 4. sezonie "Królowych życia" w ostatnich latach także bardzo się zmieniła.

"Królowe życia" jeszcze kilka lat temu wyglądały zupełnie inaczej! Jak zmieniły się: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique czy Izabela Macudzińska-Borowiak. Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Nie zdołały utrzymać tego w sekrecie. Znamy wiek "królowych"!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Tomi (gość)

    Kiedyś wyglądała pięknie teraz sztuczny plastik ale jej wola

    06.08.2022 22:41
  • Aworob (gość)

    Ta Iza to straszna wiocha

    04.08.2022 17:21
  • Barbara (gość)

    Co mnie zadziwia,to to,co kobiety robią z ustami...,aż przykro patrzeć...

    13.07.2022 13:58
  • Jolanta (gość)

    Nikt normalny,bez zazdrości nie będzie komentował innej osoby!!!!! Są wspaniałe kobiety,aż radość poogladac! Jedyny serial!

    10.07.2022 14:19
  • Jolanta (gość)

    Nikt normalny,bez zazdrości nie będzie komentował innej osoby!!!!! Są wspaniałe kobiety,aż radość poogladac! Jedyny serial!

    10.07.2022 14:18
  • 000 (gość)

    Jakieś głupie ludzie piszą te komentarze. Jak nie chcą niech nie oglądają. Mam nadzieję że królowe jeszcze wrócą❤

    11.06.2022 14:37
  • Sylwia (gość)

    Kobiety Mafii wszystkie ich interesy to pranie brudnych pieniędzy. Wstrętne poprzerabiane baby La Luna to istny potwòr łysa tuszuje się perukami. O innych lampucerach nie wspomnę. Pusty program dla pustaków i puste gwiazdy lansowane przez mafijne bogemy

    11.06.2022 08:36
  • Ewa (gość)

    Jak możesz z tym żyć ze my cierpimy przez ciebie a ty ,.. I nosisz się ze swoim złotem jak ...Putin i Hitlerem i Stalin

    14.05.2022 09:52
  • Ewa (gość)

    Zniszczyłam życie jej i mojej całej rodzinie.,. Gdzie twoje sumienie?¿ Jak możesz teraz pokazywać. Się ze swoim syneczkiem i jak ty go kochasz:::; obłudnicy ilu dziewczynom z okolic Kłodzka zniszczyłam zycie

    14.05.2022 09:49
  • Ewa (gość)

    Jedna z nich była moja corka

    14.05.2022 09:46
  • Ewa (gość)

    Powiedz Dagmarko ile dziewczyn wysłałaś do Niemiec obiecując im wszystko a dając niewiole

    14.05.2022 09:42
  • Ewa (gość)

    Ile kobiet to przez tą krolowacierpialo

    14.05.2022 09:40
  • Oli (gość)

    Nie ma ludzi brzydkich są tylko biedni

    12.05.2022 10:43
  • IDA (gość)

    STARE LAMPUCERY

    30.03.2022 12:50
  • Smoczyca (gość)

    Nie moge juz patrzec na te potwory i dlatego nieogladam

    28.03.2022 11:25
  • Mała (gość)

    Kiedyś były naturalne i normalne. Teraz tylko albo i az kropka nad i

    21.01.2022 11:46
  • Obrzydliwe (gość)

    baby...

    12.01.2022 20:18
  • Wiola (gość)

    Co tu dużo mówić...Widać wszystko na załączonych obrazkach.Tylko sie oszpeciły tymi operacjami i powiększonymi ustami.Co one mają w głowach?

    12.01.2022 07:26
  • Normalna i piękna naturalnie (gość)

    Królowe do sprzątania toalet i akwarium mogą służyć za glonojady , ryby są ładniejsze od nich

    07.01.2022 19:37
  • Mir (gość)

    Co niektóre to do dzioba dwa baty ogarną Porażka,pllllllastik ffffantastik bum bumbastik