"Królowe życia". Rafał Grabias pobity i okradziony! "Obudziłem się cały we krwi, na ziemi"

Rafał Grabias popularność zyskał w Polsce za sprawą programu "Królowe życia", w którym brylował u boku swojego ówczesnego partnera, Gabriela Seweryna. Zdobytą rozpoznawalność podtrzymuje spełniając się jako influencer i youtuber. Grabias zszokował swoich fanów, publikując zdjęcie pokiereszowanej twarzy. Okazuje się, że podczas weekendowego wyjścia ze znajomymi w centrum Warszawy został napadnięty!

Multimedia

Rafał Grabias z "Królowych życia" został pobity i okradziony!

Polska publiczność poznała Rafała Garbiasa za sprawą programu "Królowe życia". Występował w nim wraz ze swoim ówczesnym partnerem, Gabrielem Sewerynem. Ich relacja nie przetrwała - widzowie mieli okazję oglądać jak się rozpada w atmosferze skandalu.

Kamila, Patrycja, Inga, Marzena - dlaczego odeszły z popularnego programu?Zobacz więcej

Po odejściu Rafał Grabias zaczął się spełniać w roli influencera oraz youtubera, publikując treści w serwisie na kanale Ciotka na działce. Na ogół raczy swoich obserwujących lekkimi treściami, chętnie pokazując urywki swojej codzienności i wnętrze domu. W pierwszy weekend kwietnia Grabias zszokował swoich obserwujących udostępniając zdjęcie pokiereszowanej twarzy. Okazuje się, że w sobotę podczas wypadu ze znajomymi... został napadnięty, pobity i okradziony!

na chwile wyszedłem przed budynek … to była ostatni chwila która pamietam z wczorajszego wieczoru …….obudziłem się na ziemi napadnięty , cięzko pobitych i okradziony łącznie z pieniędzmi z konta bankowego 😱😱😱 - czytamy w opisie.

W sekcji komentarzy nie brak słów otuchy i pocieszeń od fanów i znanych obserwujących Grabiasa, choć zdarzają się i złośliwości. Celebryta w relacji na InstaStories opisał również szczegóły nieprzyjemnego doświadczenia.

Straciłem przytomność… Obudziłem się cały we krwi na ziemi. Coś strasznego… Jestem cały obolały, nie mogę chodzić, nie mogę się ruszać - cytuje jego słowa serwis Jastrzabpost.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • X aw a (gość)

  Wygląda, że to chodnik go napadł…klasyczna gleba na trotuar i zadrapania od małych kamyczków…ciekawe, czy zgłosił to na policję?

  07.04.2022 16:19
 • Pelo (gość)

  Pedał dostał wypierd.... Haha

  07.04.2022 09:14
 • Balczab (gość)

  A skąd znali pin ?

  05.04.2022 13:09
 • Leon (gość)

  Zbili go nieludzko

  04.04.2022 15:29
 • Czytelnik (gość)

  To niemożliwe. Chyba, że się nosi w portfelu PINy. Może się złożymy?

  04.04.2022 09:50
 • Mała (gość)

  Złapać ich i dać nauczkę

  04.04.2022 09:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×