"Królowe życia". Rafał i Gabriel jednak się rozstali! Jeden z nich ma już nowego partnera?

O rozstaniu Rafała i Gabriela z "Królowych życia" mówiło się już jakiś czas temu. Panowie postanowili jednak dać sobie jeszcze jedną szansę. Wygląda na to, że i tym razem nie udało się utrzymać związku. Czy ulubieńcy programu TTV nie są już razem?

Multimedia

Rafał i Gabriel z "Królowych życia" rozstali się

Do pierwszego głośnego rozstania Rafała i Gabriela doszło pod koniec lata 2019 roku. Bohaterowie programu "Królowe życia" postanowili zakończyć swój trwający kilkanaście lat związek. Po jakimś czasie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Wygląda jednak na to, że nie powiodło się.

Rafał i Gabriel już do siebie wrócili! Oszukali fanów i widzów? Zobacz więcej

Rafał Grabias nie ma już w swoim instagramowym opisie stwierdzania: "Kocham ♥️ Gabriel Seweryn". Z kolei Gabriel pokazuje się już w objęciach innego mężczyzny. Jego nowym partnerem ma być młody, przystojny, ciemnooki brunet o imieniu Kamil, który opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Gabrielem.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

– Czy ja dobrze rozumiem, że Gabriel ma nowego partnera? – zapytała jedna z Internautek. – Dokładnie tak – odpowiedział Kamil. Na dodatek, na Facebooku Rafał złożył Gabrielowi gratulacje z okazji rozpoczęcia nowego związku. Czy to oznacza definitywny koniec Rafała i Gabriela z "Królowych życia"?

Rafał i Gabriel zagrali w filmie erotycznym! "Byłem wniebowzięty"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fan rafała i gabriela 123 (gość)

    to jest jedna dusza w dwóch ciałach to nie może być prawda!!!!!111

    21.06.2020 16:34
  • Stefan (gość)

    Porażka że takie rury pokazują a ten cały Rafał to bita ciota aż szkoda słów Oglądam również gogel box i jest dwóch geji i niemam nic przeciwko nim ale jak widzę tego Rafała i ta drugą ciotę Gabriela to rzygać się chce

    28.04.2020 20:50
  • Vjena (gość)

    Jak zaczęli gadać o powiększeniu penisie, mało się nie zapytałam, syf ten program

    24.04.2020 08:45
  • Karo (gość)

    Prywatnie zadufani i nieprzyjemni.Rozczarowałam się bardzo, nie oglądam ich już.

    21.04.2020 15:44
  • Olo (gość)

    I bardzo dobrze tym śmiecią telewizje tylko zanieczyszczają normalna rodzina chłopak dziewczyna zig hi

    18.04.2020 13:19
  • Edka (gość)

    Gabryś, Tobie w dupie się z dobrobytu pomieszalo... Rafał jesteś fajny uczuciowy inteligentny facet i jeszcze spotykasz tak samo wartosciowego faceta...Nie da sie kochać kogos na sile i z jednej strony gdy druga tego nie docenia. Pozdrawiam

    08.04.2020 22:18
  • Adrian (gość)

    Kiedys ich lubilem, ale juz dluzszy czas wszystko komentuja z podtekstem sexualnym . Przestalo to byc smieszne i fajne do tego stopnia ze przelanczam na inny programm Jak ich widze.

    03.04.2020 23:29
  • Poldek (gość)

    Przecież Oni są razem, taka wielka miłość się nie kończy. Rafał i Gabriel naprawdę się kochają.

    15.03.2020 13:53
  • Pusia (gość)

    Gabriel to już sam nie wie na czym mu dupą jeździ. Pampersa mu dajcie i smoczka bo jak dzieciak się zachowuje 😀 Tego chce tamtego nie chce, no ludu pański, lubię Go ale czopek z Niego 😂

    14.03.2020 23:34
  • Kasia (gość)

    Oczywiście że są razem. Widziałam Ich wczoraj, szli objęci i szczęśliwi.

    14.03.2020 23:31
  • Życzliwy (gość)

    Baja na resorach, kłamstwa, nie wiem tylko po co??? Są razem i miłość kwitnie.

    14.03.2020 15:31
  • Normalny (gość)

    Ludzie jak tak można ...

    14.03.2020 10:03
  • Felicjan (gość)

    Przecież to są brednie, kłamstwo wyssane z palca. Na Ich instagramach nic nie ma. Nadal Są razem i Są bardzo szczęśliwi.

    14.03.2020 01:12
  • Florcia (gość)

    Jebac cweli

    12.03.2020 20:09
  • Martyna (gość)

    Co???? ? Dlaczego???? A wydawało się że między Nimi wszystko wróciło do normy, deklarowali że się kochają.

    12.03.2020 19:57
  • Mirek (gość)

    Co ten Gabriel wyprawia??? Sam nie wie czego chce!!!! Mota tylko tym Rafałem, to Go zostawia to wraca. Zdecydowanie to niepoważne z Jego strony. A jak musi się czuć w tej sytuacji Rafał??? Współczuję Mu i życzę wytrwałości.

    11.03.2020 13:59
  • Bogna (gość)

    Tak bywa

    11.03.2020 13:04
  • krycha (gość)

    Oby Gabrysiowi sie udalo , oby znow nie trafil na pijawke

    11.03.2020 09:08
  • Janka (gość)

    Byli taką piękną parą żal Rafała

    11.03.2020 02:44
  • Ktoś (gość)

    Dagmara burdelmam Ponoć otworzyła nowy interes.. Burdello bum bum . Czy stacja zdecyduje się na ten krok i pokaże prawdziwe oblicze gwiazdy telewizyjnej Dagmary Kazimierskiej ? W rodzinnym Kłodzku wszyscy zadajemy sobie to pytanie?

    11.03.2020 01:06
NowszeStarsze