"Królowe życia" sezon 3, odcinek 10. Daga przegania duchy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny odcinek 3. sezonu programu "Królowe życia". Po raz kolejny Daga dostarczy widzom ogromną dawkę emocji! Sprawdźcie, co się wydarzy w odcinku!

Multimedia

"KRÓLOWE ŻYCIA" - W PIĄTKI, O GODZINIE 22.00, NA ANTENIE TTV

W dziesiątym odcinku "Królowych życia" Dagmara spróbuje znaleźć ukojenie dla swoich zszarganych nerwów na kilka sposobów. Żeby zwalczyć stres, poszuka pomocy również w magii...

Daga karmi dawnego przyjaciela frytkami! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wizyta u szeptuchy zmotywuje ją do oczyszczenia swojej przestrzeni z obcych bytów. W tych działaniach będzie ją wspierał nieodłączny Jacek. Sprawdzimy też, jak wygląda podział ról w domu Marzeny, która nie uznaje kompromisów, natomiastRafał i Gabriel odkryją swoje nowe powołanie i kuchnia stanie się ich królestwem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Koko (gość)

    Dagmara. Masz szczesie bo ja nie mam szceniakuw🐶😰😘🐩🐯😇

    24.03.2018 14:27
  • K(koko (gość)

    Lubię Cię Dagmara bo iestesi pewna siebie😘😍🐩

    24.03.2018 14:23
  • Aneta Kędzierska (gość)

    Ja też lubię Dagmare Powinno być wiecej scenKrólową nagrywane. Powinna wydać o sobie Książkę to bym kupiła.I telewizja Polska TVN albo 2 Program Powinni ją zaprosić. Na pewno miała by dużo komentarzy od ludzi co ją kochają. Dzisiejszy odcinek Królowych Życia Oglądałam byl super.Przesyłam Gorące Pozdrowienia. Pa 😍❤

    16.03.2018 23:21
  • 🤔 (gość)

    I czy wszyscy zapomnieli ....????jest wspaniała....sorry

    02.03.2018 23:38
  • 🤔 (gość)

    Sorry ...jak ktoś taki jak Dagmara może siebie jako ,czlowiekiem"okreslac???

    02.03.2018 23:36
  • Jjj (gość)

    Tak pierdolicie o tej dagmarze a jak byście ja zobaczyli na ulicy to mokro w majtkach i po autografy i zdecia żałośni jesteście każdy ma pojebane przeszłość i co z tego

    01.02.2018 12:47
  • pola (gość)

    nic tylko patologia i patologia, ludzie wy jestescie dziady nic nie macie za pewne nie dorobasy.No nie stety w polsce jak chce sie lepiepsza szynke jesc to trzeba kombinowac.Nie kazdy ma odwage a wy przecietniaki szaraki zryjcie dalej martadelee z biedry i niech zal wam dalej dupy scika gamonie heheehe

    13.12.2017 07:01
  • xx (gość)

    Jaka kaske?

    02.12.2017 23:29
  • Justyna (gość)

    Ja lubię Dagmarę,dzięki niej program jest super.

    12.11.2017 18:52
  • KINIA (gość)

    Dagmara ona to ma problem z samą sobą szczególnie z prawdą szczerością ja pitole kasę zarobiła na biednych dziewczynach które zmuszała do kurestwa a teraz rżnie Panią z ogromnym sercem GRATULACJE dla TVN za promowanie degeneracyjnej patologii!!!!!!!

    09.11.2017 00:33
  • ja (gość)

    szlag mnie trafia Dagmara wielki płacz za bezdomnym pijaczyną a jak kobiety zmuszała do prostytucji jak brała kasę za ich krzywdę to co? śmiała się na umur a teraz wielka Pani królowa z wielkim sercem? OBŁUDNA SUKA!!!!!!!!

    09.11.2017 00:26
  • Synek (gość)

    Dagmara Kaźmierska skazana prawomocnym wyrokiem za handel ludźmi i wymuszenia. Nie wierzysz sprawdź sam prokuratura rejonowa w świdnicy. Kaśkę znam od urodzenia i wiec co to za ziołko. Jednak tv idzie w zaparte i udaje że nie ma tematu. Brawo 👏