"Królowe życia" sezon 7. Adrianna - nowa królowa namiesza w programie? Poznajcie wyrazistą bizneswoman!

Jesienią na antenie TTV będziemy mogli oglądać 7. sezon programu "Królowe życia". W kolejnym sezonie do znanych i lubianych królowych dołączy nowa bohaterka Adrianna, która od razu zapadnie w pamięć wszystkim widzom. Kim jest? Co o niej wiemy? Poznajcie bliżej Adriannę z "Królowych życia".

Multimedia

"Królowe życia" powracają z 7. sezonem już 6 września. W nowych odcinkach widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą, jej rodziną i przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać po poważnym wypadku samochodowym. W Głogowie nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Zupełnie inaczej potoczą się losy zakochanych, Izy i Patryka, którzy po kilkunastu latach wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Do grona „Królowych życia” w nowym sezonie dołączy też nowa bohaterka, która od razu zapadnie w pamięć wszystkim widzom. Co o niej wiemy?

Laluna Unique i Gabryel Vicenzo nowymi gwiazdami TTV? Co o nich wiemy?Zobacz więcej

Kim jest Adrianna z "Królowych życia"?

W 7. sezonie programu "Królowe życia" widzowie poznają Adriannę, właścicielkę butiku, która od kilku lat na co dzień mieszka we Wrocławiu. Wcześniej swoje życie wiodła w Niemczech, gdzie wciąż mieszkają jej synowie.

Adrianna to oryginalna, wyrazista, nie do podrobienia bohaterka. Pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu zaledwie dwóch lat zajęły 95% powierzchni jej ciała! Na jej Instagramie nie brakuje kolorowych zdjęć, na których eksponuje swoje wdzięki. Jedno jest pewne! W nowym sezonie programu "Królowe życia" na pewno nie będzie nudno!

Monika Chwajoł na starych zdjęciach! Zobacz jej spektakularną metamorfozę! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Adrianna zapewnia, że nie zamierza konkurować z pozostałymi uczestnikami programu TTV.

Nie jesteśmy żadną konkurencją, każdy jest inny w swoim rodzaju - tłumaczy nowa "Królowa życia".

W galerii możecie zobaczyć jak prezentuje się Adrianna - nowa bohaterka "Królowych życia". Poznajcie kontrowersyjną bizneswoman i przekonajcie się, jak wyglądała zanim jej ciało zaczęły zdobić liczne tatuaże!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gość n (gość)

  Najlepiej mi się podoba Dagmara bo Kamila to pudło do kwadratu

  28.08.2019 22:04
 • Ela (gość)

  Nie wiem co w tych tatuażach nie musi się myć bo brudu nie widać sorstwo

  28.08.2019 22:02
 • Olo (gość)

  Obleśna na maxa!!!

  22.08.2019 20:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×