"Królowe życia" sezon 7. Czarne chmury nad związkiem Rafała i Gabriela! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Program "Królowe życia" powraca z 7. sezonem! Nowe odcinki oznaczają wiele niespodzianek, w tym nową królową - Adriannę! Co jeszcze wydarzy się w 7. sezonie "Królowych życia"? Sprawdźcie!f

Multimedia

"Królowe życia" sezon 7, odcinek 1 - premiera w piątek, 6 września, o godzinie 22:30 na antenie TTV

Jesienią na antenie TTV nie zabraknie uwielbianych przez miliony „Królowych życia”. Wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności - czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, u innych falę krytyki i zazdrości.

Adrianna - nowa królowa namiesza w programie? Poznajcie wyrazistą bizneswoman!Zobacz więcej

W nowym sezonie widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą, jej rodziną i przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać po poważnym wypadku samochodowym. W Głogowie, nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Zupełnie inaczej potoczą się losy zakochanych, Izy i Patryka, którzy po kilkunastu latach wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Do grona „Królowych życia” w nowym sezonie dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat na co dzień mieszka we Wrocławiu. Wcześniej swoje życie wiodła w Niemczech, gdzie wciąż mieszkają jej synowie. Oryginalna, wyrazista, nie do podrobienia… Pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95% powierzchni jej ciała.

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Monika (gość)

    Już nie mogę się doczekać premiery królowe życia

    03.09.2019 08:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×