"Królowe życia" sezon 7. Ślub Izy oraz przygotowania do ślubu Edzi! Dagmara będzie świadkową?

Czas na wielki dzień Izy i Patryka! W "Królowych życia" dojdzie do ślubu! Na ceremonię czeka też Edzia, która będzie wspierana oczywiście przez Dagmarę. Przed nami także specjalny odcinek "Królowych życia"!

Multimedia

"Królowe życia" - co się wydarzy? - sprawdź program tv

Nadszedł wielki dzień Izy i Patryka. Ich bajkowy ślub i wystrzałowe wesele, goście zapamiętają długo. Na nową drogę życia weszli w dobrych nastrojach, otoczeni życzliwymi i uśmiechniętymi przyjaciółmi. Oczywiście, nie obyło się bez komplikacji. Sporo zmieniło się również u Dagmary. Królowa powoli wraca do zdrowia, ale los ponownie rzucił jej kłodę pod nogi. Teraz musi nauczyć się żyć od nowa. Gabriel nie lubi wspominać czasów, kiedy rozstał się z Rafałem. To okres w jego życiu, który kosztował go wiele bólu i cierpienia. Jednak dzięki temu, miał czas tworzyć. Złamane serce sprawiło, że rzucił się w wir pracy i wyczarował coś pięknego. Emisja tego odcinka w piątek, 8.11.2019 o godz. 22:00 w TTV!

Edzia, przyjaciółka Dagmary jest w ciąży? Jacek zostanie ojcem?Zobacz więcej

W "Królowych życia" szykuje się też inny ślub. Nietrudno się domyślić, że świadkową Edzi będzie Dagmara. Teraz Królowa ma całą masę obowiązków, bo zależy jej, żeby jej przyjaciółka wyglądała na swoim weselu jak milion dolarów! Wybrały się do Wrocławia, w poszukiwaniu tej jedynej, wyśnionej sukni ślubnej. Rafał i Gabriel zaplanowali sobie weekend w domku nad jeziorem. Obaj kochają luksus, jednak teraz zapragnęli zbliżyć się nieco do natury. Wesele Izy i Patryka jeszcze długo będzie na językach ich gości. Fani „Królowych Życia” z pewnością są ciekawi, jak ten wielki dzień wyglądał za kulisami? Specjalnie dla widzów, Para Młoda uchyli rąbka tajemnicy! Emisja odcinka 20. w sobotę, 9.11.2019 o godz. 22:00 w TTV!

"Królowe życia" odcinek 21. wyjątkowo - w poniedziałek, 11.11.2019 o godz. 16:05 (powtórka w piątek, 15 listopada o 22:00)

Świat Dagmary na chwilę runął. Lekarz, który ją operował nie daje jej wielkich szans na powrót do pełnej sprawności. Jednak Królowa postanowiła nie siedzieć bezczynnie i od razu zaczęła działać. Znalazła najlepszego specjalistę, który być może ją uratuje i da nadzieję na szybki powrót do zdrowia. Rafał i Gabriel próbują razem różnych nowych rzeczy. Gabriel lubi się uczyć, a ostatnio coraz częściej przeszkadza mu jego strach przed wodą. Uznał, że najwyższy czas się przełamać i nauczyć się pływać. Z kolei Adrianna to fanka zakupów... Jej słabość do pięknych rzeczy często odbija się na stanie jej garderoby. Kiedy przychodzi czas na pozbycie się tego, czego już nie potrzebuje, dzwoni po mamę. W końcu noszą podobny rozmiar, a mama Adrianny też lubi wyróżniać się z tłumu.

Dagmara Kaźmierska już nigdy nie będzie chodzić? "Rokowania lekarskie nie są najlepsze"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • K_a (gość)

    Tragedia ,jak można tak zachować się w trakcie przysięgi małżeńskiej w kościele. Potem oceniają, że wesele było udane. Na nic te wysiłki, jak to co najważniejsze ,było farsą.

    10.11.2019 09:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×