"Królowe życia" sezon 8. Ciąża Edzi i kolejne operacje Dagmary! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

Dagmara, Rafał, Gabriel, Iza, Kasia – każde z nich ma własny sposób na królewskie życie i realizacji swojego snu o sukcesie. Wiosną na antenie TTV nie zabraknie uwielbianych przez miliony „Królowych życia”. W 8. sezonie "Królowych życia" Edzia będzie w ciąży, a Dagmara będzie musiała przejść kolejne operacje. Co jeszcze się wydarzy?

Multimedia

"Królowe życia" sezon 8. od piątku, 28 lutego, o godz. 22:15 w TTV!

W 8. sezonie programu "Królowe życia" nie zabraknie emocji. Dagmara będzie kontynuować swoją walkę o powrót do zdrowia. Wypadek samochodowy odwrócił jej życie do góry nogami, ale los ewidentnie dał jej drugą szansę, której nie może teraz zmarnować. W takich sytuacjach królowa życia zakłada rękawice, trzyma gardę i walczy o sukces. Królowa życia w 8. sezonie przejdzie kolejne operacje!

Małgorzata Rozenek-Majdan z brzuszkiem, gwiazdy nowych seriali i programów. Zobacz, jak się zaprezentowali!Zobacz więcej

Tym bardziej, że jej dwie sprawne nogi przydadzą się również Edzi, która nie może się już doczekać swojego dziecka. Iza to królowa, która wie, czego chce od życia. Niedawno stanęła ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu. Jak będzie wyglądało ich życie małżeńskie? Nuda na pewno im nie grozi!

Z kolei Rafał i Gabriel niedawno postanowili zrobić sobie przerwę. Ostatecznie jednak uczucie wygrało i zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz muszą dojrzeć, bo wiedzą, że trwałego związku nie można zbudować tylko na uczuciu. Jak potoczą się ich dalsze losy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Oto przyklad jak mozna robic pieniadze na ludzkiej glupocie

    23.03.2020 08:30
  • Tedi (gość)

    Dagmara ,jacek ,iza ,Gabriel, kasia ,edzia to spoko mozna nimi programy podciagac ale ta nudna monika ,i ta nowa asia to jakies kpiny, takich pustych Idiotek nie chcemy !chyba ze rezyserzy chca pomniejszyc ogladalnosc

    19.03.2020 21:21
  • patologia teraz tak zarabia... (gość)

    co to jest ?

    29.02.2020 13:45
  • Marta (gość)

    Ten manekin z teatru Iza dalej w programie. Kto ją tam trzyma.

    28.02.2020 14:55
  • Olcia (gość)

    Może gdyby w tym badziewiu pokazywali seks tobym ogladala, a tak to nudy. Co mnie obchodzi dagmara ktora wyżej sra niż dupe ma

    27.02.2020 21:54
  • Izka (gość)

    Uwielbiam oglądać ten program . Nie mogę się już doczekać. Dagmara i Jacuś są super. 😀

    27.02.2020 11:11
  • Ja (gość)

    Ja edzia urodzi chociaż i tak dzienne to jest,to ciocia Dagmara zaraz do burdelu ja zwerbuje o ile będzie to dziewczyna😀😀💩

    27.02.2020 10:23
  • PatrzącZBoku (gość)

    Co w tym fajnego ? Nie rozumiem. Tajny to jest teleturniej 1 z 10 :-) A nie jakieś dno dna gdzie nawet mułu nie widać. Szkoda czasu na oglądanie tego "serialu" wyłącz telewizor wyjdź z domu...... królowe życia ? Królowe Kiczu

    27.02.2020 10:00
  • Zezia (gość)

    Wiecej. Wiecej. Wiecej i czesciej szalonej Dagmary i szalonego Jacusia kocham ich. Zaluje ze nie mam takich przyjaciol

    27.02.2020 08:50
  • Kula w łeb (gość)

    Kula w łeb za taki program

    27.02.2020 06:59
  • Felka (gość)

    Daleko mi do królowej życia, ale żyję szalonym życiem z wygolonymi włosami, wiecznie z podartymi spodniami i mnóstwem szalonych pomysłów i podobnie w pewnych kręgach na głos jestem krytykowana, a te osoby które najwięcej źle o mnie mówią, wiem bo słyszałam ich rozmowy zazdroszczą po cichu, więc pozdrawiam wszystkich malkontentów hahaha, a Królowe Życia, program super

    27.02.2020 01:08
  • Królowa Życia (gość)

    Stanowczo za mało ...

    26.02.2020 21:10
  • Karolina (gość)

    Ludzi zazdrość zżera. Dagmara kobieta ogarnięta wie co chce od życia i szczera mowi to co mysli a mało w Polsce takich ludzi jak ona.

    26.02.2020 21:07
  • ŁachZwałąsa (gość)

    Ja temu komuś nie życzę wszystkiego najlepszego

    26.02.2020 20:01
  • Królowa Życia (gość)

    Żal mi wszystkich którzy ciągle szukają powodu by coś NEGOWAĆ. Oby więcej było ludzi których cieszy nowy SEZON. DAGMARA to kobieta od której każda maruda powinna się uczyć spojrzenie na ŚWIAT

    26.02.2020 19:15
  • Ada (gość)

    Bardzo lubimy te Królowe Życia super jest

    26.02.2020 16:05
  • Dorocia (gość)

    Super program takich wiecej programów i ta szczera Dagmara jest sobą

    26.02.2020 16:03
  • Anonim (gość)

    Edzia w ciąży śmiech na sali ściema aż miło chyba że chodzi jak słonica 24 miesiące w ciąży. Ludzie to wszystko kicz i kłamstwo.

    26.02.2020 15:45
  • Xxxx (gość)

    Porażka totalna jak można takie coś oglądać.....