"Królowe życia" sezon 8. odcinek 8. Dagmara przeżywa maturę Conana, Kasia chce zostać babcią

W najbliższym odcinku "Królowych życia" Dagmara będzie przeżywać zbliżającą się maturę Conana. Kasia natomiast pragnie zostać babcią! Co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku "Królowych życia 8"?

Multimedia

"Królowe życia" w piątki o godz. 22:15 w TTV! - sprawdź program tv

Dagmara bardzo przeżywa zbliżającą się maturę Conana. Wierzy w syna i wie, że da z siebie sto procent, jednak stres i tak w niej siedzi. Królowa uważa, że oprócz przygotowania merytorycznego, na maturę trzeba przygotować się też... zewnętrznie. Oprócz wyboru garnituru dla Conana, Dagmara ma jeszcze jedno ważne zadanie.

Rafał i Gabriel na starym zdjęciu. Bardzo się zmienili? Internauci oceniają!Zobacz więcej

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Z kolei Kasia słynie z szalonych pomysłów, jednak tego, co wymyśliła tym razem, nikt się nie spodziewa. Zapragnęła zostać babcią, a jak wiadomo... Kasia chce, Kasia ma.

Rafał i Gabriel będą mieli w Warszawie bardzo specjalnych gości. Chcą zorganizować im czas jak najlepiej. Nie wystarczy spacer po Starówce i wizyta w Łazienkach. Królewskich. To ma być wyjątkowy weekend.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×