"Królowe życia" sezon 9. Łukasz, młodszy brat Dagmary Kaźmierskiej w programie! Jak wygląda? Czy jest do niej podobny?

Już niebawem widzowie programu "Królowe życia" poznają młodszego brata Dagmary! Czy Łukasz jest podobny do siostry? W jakich okolicznościach pojawi się w programie? Sprawdźcie pierwsze szczegóły dotyczącego jego występu w "Królowych życia".

Multimedia

9. sezon "Królowych Życia" w czwartki i piątki o godz. 22:15 w TTV!

Wiedzieliście, że Dagmara z "Królowych życia" ma brata? Widzowie będą mieli okazję go poznać już niebawem. Łukasz, młodszy brat Dagmary pojawi się w jednym z najbliższych odcinków "Królowych życia".

Moje skarby świata [...] Boże jakie moje śliczne braciszki - powita czułe brata Dagmara.

Sylwia Peretti była kiedyś w "Kuchennych rewolucjach". Od wizyty Magdy Gessler bardzo się zmieniła!Zobacz więcej

Wiadomo, że Łukasz na co dzień mieszka i pracuje w Niemczech. Z Dagmarą widuje się raz na kilka miesięcy. Królowa życia dostała od niego nowy odkurzacz!

To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Powiedziałam, że go w wózku do rzeki wrzucę, ale jak juz się urodził to była miłosc od pierwszego wejrzenia. - wyznała Dagmara.

Czy Łukasz jest podobny do siostry? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alicja (gość)

    Do roboty niech się weźmie sztuczna lala

    12.09.2020 16:52
  • Ella (gość)

    Ach to tvn i ttv co oni tym ludziom z mózgów robią??

    10.09.2020 23:11
  • Yyiiupipi8iuuuu (gość)

    Hhhlhpjjuipjppipiip

    10.09.2020 16:19
  • Yyyuuiiiiiiiiiiioooio (gość)

    Ùyhhhuuuiiihhiijjiiikj

    10.09.2020 16:19
  • babcia (gość)

    i tak Dżejka nie przebije

    10.09.2020 13:20
  • Janek (gość)

    To ona potrafi czytać? Czy tylko ogląda obrazki

    10.09.2020 13:10
  • Pocopodpis (gość)

    TTV to jest niemiecka stacja. Oni właśnie lubią pedałów, zboczenia, i dewiacje. Nawet w TVN 24 zakłamują przekaz polityczny.

    10.09.2020 12:29
  • Edberg (gość)

    To trudne do akceptacji jak robi się z ludzi o negatywnej przeszłości idoli młodego pokolenia.

    10.09.2020 11:52
  • Rufuz (gość)

    Obleśne babsko?

    10.09.2020 11:33
  • Adam (gość)

    sutenerka gwiazdą telewizji to się nie dzieje naprawdę

    10.09.2020 11:13
  • LUKASZ PLOSZAJSKI (gość)

    MACIEJ ZAKOSCIELNY

    10.09.2020 10:26
  • KATARZYNA FIGURA (gość)

    AGNIESZKA WIELGOSZ

    10.09.2020 10:25
  • TAMARA ACIUCH (gość)

    KATARZYNA HERMAN

    10.09.2020 10:23
  • JAN FRYCZ (gość)

    PIOTR GRABOWSKI

    10.09.2020 10:21
  • MARCIN BOSAK (gość)

    MARCIN ROGACEWICZ

    10.09.2020 10:20
  • MALGORZATA KOZUCHOWSKA (gość)

    ANNA DERESZOWSKA

    10.09.2020 10:19
  • OLGA KALICKA (gość)

    ADAM ZDROJKOWSKI

    10.09.2020 10:17
  • MARTA ZMUDA TRZEBIATOWSKA (gość)

    RASDOSLAW PAZURA

    10.09.2020 10:15
  • MALGORZATA PIENKOWSKA (gość)

    SYLWESTER MACIEJEWSKI

    10.09.2020 10:13
  • TOMASZ KOT (gość)

    AGNIESZKA WLODARCZYK

    10.09.2020 10:12
NowszeStarsze