„Królowe życia”. Tak mieszka Izabela Macudzińska. Tych wnętrz nie powstydziłaby się prawdziwa królowa! Luksus to mało powiedziane. Zobaczcie zdjęcia!

Izabela Macudzińska-Borowiak była jedną z najsłynniejszych bohaterek show TTV „Królowe życia”. W programie nie kryła swojego zamiłowania do luksusu i drogich materiałów! Niedawno przeprowadziła się do nowego domu. Jak dziś mieszka? Gniazdko „królowej” wygląda imponująco. Przepych i luksus to mało powiedziane! Zobaczcie, jak urządziła się Izabela Macudzińska-Borowiak.

Multimedia

Izabela Macudzińska ma ogromy dom. Przepych i luksus to mało powiedziane!

Izabela Macudzińska-Borowiak to prawdziwa ikona programu „Królowe życia”, z którym była związana przez wiele sezonów. Dzięki show TTV zyskała ogromną sławę i grono oddanych fanów, którzy pilnie śledzą poczynania celebrytki w mediach społecznościowych.

Izabela Macudzińska nie może narzekać na brak wolnego czasu. Jest projektantką, stylistką i prowadzi własną firmę, której logo... zostało wyeksponowane w domu celebrytki. Niedawno Macudzińska, razem z mężem, nabyła nową posiadłość, której pozazdrościć może im wielu.

Iza Macudzińska w kolejnym programie! Tak dziś wygląda gwiazda TTVZobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Nic dziwnego, bowiem dom Izabeli Macudzińskiej wręcz ocieka luksusem! Wystarczy spojrzeć na te wnętrza, aby poczuć się jak w najdroższym, wielogwiazdkowym hotelu! Była „królowa życia” pławi się w luksusach, a jej dom to istna definicja słowa przepych!

Powiedzieć, że dom Izabeli Macudzińskiej jest przestronny to tak, jakby nie powiedzieć nic. Jest ogromny! W pomieszczeniach dominują jasne kolory, a do tego... prawie wszędzie są lustra, co optycznie jeszcze bardziej powiększa powierzchnię!

Zobaczcie, jak mieszka Izabela Macudzińska!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Gudrun (gość)

  Taki klub nocny nie mający nic wspólnego z domem. Ale skoro się podoba jej to spox

  09.09.2022 20:20
 • 1 (gość)

  1

  22.08.2022 16:35
 • 1 (gość)

  1

  22.08.2022 16:35
 • 1 (gość)

  1

  22.08.2022 16:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×