"Królowe życia". Tak żyje Dagmara Kaźmierska. Zobaczcie, jak wygląda codzienne życie ulubienicy widzów

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" pokazała, jak wygląda jej codzienność. Gwiazda stacji TTV obecnie żyje i pracuje w Kudowie-Zdroju. Tam prowadzi swój butik, ale myśli już o przeprowadzce. Dokąd?

Multimedia

Dagmara Kaźmierska zaskarbiła sobie sympatię widzów, występując w program "Królowe życia", który gości na antenie TTV już od pięciu lat. Serial pokazujący barwne życie bogatych Polaków stał się wielkim hitem, a każda seria przyciąga przed telewizory setki tysięcy widzów.

Tak żyje Dagmara z "Królowych życia"

Najjaśniejszą gwiazdą "Królowych życia" jest oczywiście Dagmara Kaźmierska. U jednych wzbudza sympatię i podziw, u innych falę zazdrości i krytyki. Bez wątpienia trudno przejść obok niej obojętnie. Kaźmierska w swoje rodzinne strony zaprosiła ostatnio ekipę serwisu dziendobry.tvn.pl i pokazała, jak wygląda jej rodzinna codzienność w Kudowie.

Czego o Dagmarze Kaźmierskiej dowiadujemy się z reportażu Oskara Netkowskiego?

Czarne włosy i grzywka. Tak kiedyś wyglądała królowa życia! Zobacz więcej

Dagmara Kaźmierska na co dzień żyje i pracuje w Kudowie-Zdroju. Tam prowadzi swój butik z ekskluzywną odzieżą i "żyje jak kuracjuszka". Jak zapowiedziała, myśli jednak o przeprowadzce. Jak donosi informator Pudelka, Kaźmierska chce przeprowadzić się do Egiptu.

Nie będzie tak, że wylecę i nie wrócę przez pół roku. Będzie kiedyś taki czas, że skończy się przygoda z telewizją i zamknę butik. Wtedy wyprowadzę się na stałe. Ale na tę chwilę muszę poorać jeszcze trochę, żeby później leżeć dupą do góry - wyznała.

Królowa życia wróciła także wspomnieniami do swojego dzieciństwa i szkoły w Polanicy-Zdroju.

Byłam niepokorna, nieposłuszna, pyskowałam. Ale nauczyciele mnie lubili. Na wagary chodziliśmy do parku. Ustawki były w szkole - dziewczyny się biły między sobą, a później najlepsze koleżanki [...] Miałam tu szczęśliwe dzieciństwo. Chciałam, żeby Conanek też chodził do tej szkoły. Miałam tu bardzo fajnie. Wszystkie moje wspomnienia są stąd wspaniałe. Dzień nauczyciela, Pochód pierwszomajowy, jak się przebieraliśmy... Nie mogę wymienić jednego wspomnienia, tu każdy dzień był fajny - zdradziła gwiazda.

Zobaczcie, jak mieszka Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". Tak wygląda jej codzienność w Kudowie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tez zem ciekaw (gość)

  No właśnie ja tez się od dawna zastanawiam, skąd ona ma tyle kasy, nie robiąc tak naprawdę nic (bo z prowadzenia tego śmiesznego butiku z ciuchami firmy „no name” na pewno się nie wyżyje a ludzie w Kłodzku i okolicach raczej biedni). Poza tym to ona nic nie robi, bo sama w którymś odcinku powiedziała, ze śpi do 14, pije se kawkę do ciastka itp., wiec skąd ten przypływ gotówki ja się pytam?

  17.10.2021 23:39
 • Ciekawy (gość)

  Zastanawia mnie jedna rzecz. Nie podejrzewam tej produkcji o jakiś super budżet, ani jej butiku o jakieś sensacyjne obroty. Pytanie zasadnicze brzmi - z czego stać ją na te wszystkie ciuchy i wyjazdy. Przecież ta pani jak nic wydaje na siebie z 10 tysi/m-c. Wszyscy wiemy, jakie to było sprzątanie w Niemczech - jej i jej koleżanek. W końcu wiadomo skąd był ten wyrok. Może skarbówka powinna sprawdzić, skąd te setki tysięcy się biorą?

  31.07.2021 15:31
 • Wasia (gość)

  Lubię za poczucie humoru i empatię dla innych.Trzymaj'się'Dagmarka,nie zważaj na hejt

  24.07.2021 20:18
 • X55 (gość)

  Sutenerka i ku.... Gwiazda tv i polski

  08.06.2021 13:31
 • Mak (gość)

  Ona nie jest moją ulubienicą a wręcz mnie WKU... A jak ja widzę i słyszę ;)

  08.06.2021 13:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×