królowe życia uczestniczki

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska najpierw mówiła o kalectwie, a teraz? Jej najnowsze nagranie spotkało się z lawiną krytyki

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu opowiedziała o tym, że na skutek wypadku samochodowego sprzed lat, w przyszłości może jej grozić kalectwo. Wówczas otrzymała ona masę wsparcia od współczujących jej internautów. Jednak najnowsze nagranie „królowej życia” sprawiło, że część z jej fanów poddało pod wątpliwość ostatnie doniesienia związane z jej złym stanem zdrowia.

28.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska ma coraz poważniejsze problemy zdrowotne? Tylko jedno mogłoby ją uchronić od trwałego kalectwa

Dagmara Kaźmierska, czyli ikona programu „Królowe życia”, od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które są pokłosiem wypadku samochodowego sprzed lat. W ostatnim wywiadzie celebrytka miała opowiedzieć o tym, jak obecnie wygląda jej stan zdrowia. Czyżby było gorzej, niż wszystkim mogło się wydawać? „Rehabilitanci rozkładają ręce” - czytamy.

09.11.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska o debiucie na scenie stand-upu. "Zawsze warto się uczyć, ale to jest ciężki kawałek chleba"

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako kobieta, która niczego się nie boi. Także nowych wyzwań artystycznych - takich jak np. debiut na scenie stand-up. Słynąca na ogół z pewności siebie, którą trudno komukolwiek zachwiać, tym razem przed wydarzeniem nie kryła oznak tremy! Zobacz zdjęcia z wydarzenia. Tak na scenie poradziła sobie Dagmara Kaźmierska!

10.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Laluna Unique wyznaje, jak ukrywała kompleksy zanim zrobiła szereg operacji. "Pchałam watę do stanika, jak byłam młoda"

Program "Królowe życia" cieszył się sporą popularnością w dużej mierze za sprawą barwnych osobowości, które w nim występowały. Jedną z bohaterek show TTV była Kasia Alexander, znana jako Laluna Unique. "Królowa" przed kamerą opowiedziała, jak radziła sobie z kompleksami, zanim poszła "pod nóż" chirurga. Pomocna była... wata.

10.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Monika Chwajoł nad basenem zachwyca zgrabną figurą. Tak "królowa" wypoczywa we Włoszech

Monika Chwajoł ogólnopolską rozpoznawalność i sławę zyskała za sprawą programu "Królowe życia". Niegdysiejsza "królowa" jest aktywna w mediach społecznościowych. Była uczestniczka hitu TTV podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacji. Monika Chwajoł w basenie - to zdjęcie nie pozostawia złudzeń, "królowa" jest w świetnej formie! Zobacz, jak wypoczywa w słonecznej Italii.

09.08.2022Królowe życia

"Królowe życia". Sylwia Peretti chwali się figurą na wakacjach i cytuje znany utwór! Fani zachwycają się jej sylwetką!

Sylwia Peretti zyskała ogromną rozpoznawalność i popularność za sprawą programu "Królowe życia". Dziś jest pełnoprawną celebrytką, która podtrzymuje zainteresowanie wokół swojej osoby z dużym powodzeniem. Gwiazda hitu TTV regularnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcia z luksusowych wakacji wywołały lawinę entuzjazmu!

19.05.2022Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×