Królowe życia

"Królowe życia". Bohaterowie, którzy zniknęli z programu. Kiedyś znała ich cała Polska, dziś mało kto o nich pamięta

"Królowe życia" - barwni bohaterowie to jeden z najmocniejszych punktów programu TTV. Największą gwiazdą "Królowych życia jest oczywiście Dagmara Kaźmierska, ale przez hitowy program przewinęło się mnóstwo osób. Obsada "Królowych życia" znacząco zmieniła się od czasu pierwszego odcinka, który wyemitowano w 2016 roku. Kogo już nie ma w "Królowych życia"? W galerii sprawdzamy, które królowe życia były kiedyś na topie, a potem szybko zniknęły z telewizji.

16.09.2021Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska o śmierci Basi. Nie były przyjaciółkami, ale jej słowa wyciskają łzy! "Nie chciałabym, żebym mój syn był załamany"

Na jesiennej ramówce stacji TVN zapytaliśmy Dagmarę Kaźmierską o śmierć Basi, jednej z bohaterek programu "Królowe życia". Okazuje się, że panie nie były przyjaciółkami, ale mogły na siebie zawsze liczyć. Poruszające słowa Dagmary po śmierci pani Basi, świadczą o jej wielkim sercu. Sprawdźcie, co powiedziała nam Dagmara.

29.08.2021Królowe życia

"Królowe życia". Monika Chwajoł na wakacjach w Toskanii! Dotychczasowa dieta poszła w odstawkę. "Będzie od września co zrzucać na siłowni"

Idealne wakacje "królowej życia" to takie, gdzie może wypocząć w luksusie od harówki codziennego dnia w Polsce razem ze swoją idealną rodziną. Monika Chwajoł jest ze swoim mężem już od 28 lat i widać na zdjęciach, że bardzo się kochają. Kariera muzyczna Moniki się rozwija - w jej najnowszym teledysku wystąpił finalista konkursu Mister Polski.

17.08.2021Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×