królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska na odważnym zdjęciu. Fani pieją z zachwytu! "Myślałam że to Pamela Anderson"

Dagmara Kaźmierska - to nazwisko dziś zna niemalże każdy. Za sprawą programu "Królowe życia" zyskała rozpoznawalność, której pozazdrościć mogą inne gwiazdy obecne w polskim show-biznesie! Kontrowersyjna uczestniczka hitu TTV doczekała się licznego grona fanów, o których dba za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło nie lada poruszenie! Gwiazda została dosłownie zalana komplementami. Zdaniem niektórych, wygląda jak Pamela Anderson!

02.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Conan Kaźmierski zamyka biznes! Dagmara Kaźmierska czuje ulgę? "Dziękować Bogu"

Conan Kaźmierski, syn jednej z najsłynniejszych królowych życia - Dagmary Kaźmierskiej - w czasie wakacji z pompą otworzył swój własny biznes, lodziarnię. Inicjatywie kibicowała nie tylko znana mama, ale i nie mniej znani znajomi. Wygląda jednak na to, że wraz z końcem wakacji nastąpił także koniec interesu. Syn "królowej" opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

01.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Sylwia Peretti miała ślub jak z bajki! Przypominamy fotki z wesela celebrytki!

Sylwia Peretti to jedna z największych gwiazd w historii programu "Królowe życia". Chociaż celebrytka dołączyła do programu w 9. sezonie i nie została w nim na długo, to widzowie momentalnie ją pokochali i obserwując jej media społecznościowe widać, że wciąż ją kochają! 30 lipca 2021 roku celebrytka stanęła na ślubnym kobiercu. To było wesele jak z bajki! Przypominamy zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

21.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Agnieszka Gebel była ulubienicą telewidzów. Mimo 48 lat wciąż olśniewa urodą. Co dziś słychać u jednej z byłych gwiazd programu?

Agnieszka Gebel swego czasu była jedną z gwiazd programu "Królowe życia", który przyniósł jej popularność i uwielbienie widzów. Uśmiechnięta i szczera bizneswoman pokazywała kulisy swojego życia w Monachium. Jak dziś żyje Agnieszka Gebel? "Królowa życia" skończyła w tym roku 48 lat, nadal mieszka w Niemczech. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

12.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Sylwia Peretti pokazała swoją mamę! "Królowa" wyprawiła jej 72. urodziny w Monako!

Za sprawą programu "Królowe życia" widzowie poznali - i pokochali - Sylwię Peretti. Uczestniczka kontrowersyjnego programu TTV miała co prawda krótki staż w formacie, ale na dobre zagościła w polskim show-biznesie. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie skutecznie podtrzymuje zainteresowanie fanów. Jej zdjęcie z mamą, której wyprawiła urodziny, zachwyciło jej fanów!

11.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska o debiucie na scenie stand-upu. "Zawsze warto się uczyć, ale to jest ciężki kawałek chleba"

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako kobieta, która niczego się nie boi. Także nowych wyzwań artystycznych - takich jak np. debiut na scenie stand-up. Słynąca na ogół z pewności siebie, którą trudno komukolwiek zachwiać, tym razem przed wydarzeniem nie kryła oznak tremy! Zobacz zdjęcia z wydarzenia. Tak na scenie poradziła sobie Dagmara Kaźmierska!

10.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Laluna Unique wyznaje, jak ukrywała kompleksy zanim zrobiła szereg operacji. "Pchałam watę do stanika, jak byłam młoda"

Program "Królowe życia" cieszył się sporą popularnością w dużej mierze za sprawą barwnych osobowości, które w nim występowały. Jedną z bohaterek show TTV była Kasia Alexander, znana jako Laluna Unique. "Królowa" przed kamerą opowiedziała, jak radziła sobie z kompleksami, zanim poszła "pod nóż" chirurga. Pomocna była... wata.

10.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Królewskie dzieci bohaterek hitu TTV . Syn Dagmary Kaźmierskiej, córka Alicji Pasierbińskiej, syn Jacka Wójcika i inni. Co wiadomo o ich pociechach?

Program "Królowe życia" to nie tylko kontrowersje i przepych, którym lubią epatować uczestniczki hitu TTV. Pomiędzy zabiegami upiększającymi, różnymi przygodami i wyzwaniami dnia codziennego, bohaterki programu przede wszystkim dbają o swoich! Nie mamy tu na myśli przyjaciół, którym "królowym" nie brak. Mowa o tych, co się "w czepku urodzili", czyli królewskich dzieciach! Poznaj wszystkie "królowe", które są matkami oraz ich piękne latorośle!

09.09.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×