"Królowe życie". Rozstanie Gabriela i Rafała jest wyreżyserowane? Internauci sugerują "ustawkę"!

"Królowe życia" to ogromny hit telewizji TTV, którego bohaterami są m.in. Gabriel Seweryn oraz Rafał Grabias. Panowi byli parą, jednak w ostatnich odcinkach nowej edycji "Królowych życia" widzowie obserwują, jak ich związek się rozpadł. Jednak nie wszyscy widzowie wierzą w to, co widzą na ekranie!

Multimedia

Pierwsze odcinki nowego sezonu "Królowych życia" mocno skupiają się na rozstaniu Gabriela i Rafała, którzy byli już sobą zmęczeni. Czy jednak tak było w rzeczywistości? Czy para sympatycznych gejów naprawdę się rozstała? Internauci i widzowie telewizji TTV mają wiele wątpliwości!

Czy telewizja TTV postanowiła wyreżyserował rozstanie bohaterów "Królowych życia"? Mamy do czynienia z ustawką? Tego nie wiemy, ale rzeczywiście smutne posty na Instagramie, podczas gdy panowie mieliby rozstać się kilka miesięcy temu, mogą budzić skojarzenia z telewizyjną prowokacją i próbą podbicia oglądalności.

Kim są dwie nowe i seksowne komentatorki przebojowego show TTV?Zobacz więcej

Podobnego zdania są niektórzy widzowie, którzy piszą na profilach społecznościowych Gabriela i Rafała (pisownia oryginalna):

Jak to w skeczu pewnego kabaretu było "chłyt marketingowy" ale w tym wypadku jest to nieudolna akcja promocyjna TTV a i obaj Panowie się do tego przyczynili. Ściema jakich mało !!! Że też ktoś wierzy w te ich rozstanie... Po pierwsze: odcinki były kręcone kilka miesięcy wcześniej - a teraz je puszczają, gdzieś w maju bo wtedy Dagmara miała wypadek ( co będzie w nowych odcinkach ) .W nowych odcinkach jest wątek o tym ich rozstaniu więc rozstali się w maju a teraz kiedy rusza nowy sezon oboje piszą jak mi źle... Serio? Po kilku miesiącach dotarło do nich, że ich boli oboje to rozstanie i akurat w czasie się zbiegło z ruszeniem sezonu, że postanowili to ogłosić. Po 2... byli razem na ślubie Izy iPatryka a ślub odbył się w lipcu hahaha, yyy... Po trzecie... byli widziani razem w Krakowie i mieli się dobrze jako para. Po czwarte... live tutaj Pana Rafała gdzie śmignął Pan Gabriel. Pomijam daty ze wspólnych zdjęć, te same miejsca itp.

A na ślubie Izy się tak dobrze bawiliście...

Tak wrócicie do siebie. Podejrzewam, że to wszystko wykreowanie przez TTV by zwiększyć oglądalność. Pozdrawiam.

Trzeba jakoś podkręcać oglądalność. Chyba ze wyjatkowo sie myle ale watpie w to ze to sie skończyło na amen Kochani.

To tylko część komentarzy. Wy jak uważacie? Gabriel i Rafał wciąż są parą, jednak dla potrzeb promocji "Królowych życia" udają singli?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jasne, że ściema tak samo jak z psem (gość)

  A pamiętacie ich psa Hektora, który rzekomo "umarł"? No to wiedzcie, że mieszka we wsi pod Głogowem i bynajmniej nie jest martwy :) Wszystko to ustawki. Pozdrawiam - mieszkanka Głogowa

  22.09.2019 20:57
 • Gość (gość)

  Cały ten program to ustawka a ludzie lykaka hahahaha

  15.09.2019 16:47
 • Gość (gość)

  Cały ten program to ustawka a ludzie lykaka hahahaha

  15.09.2019 16:47
 • Anda (gość)

  Zboczencow sodomici

  15.09.2019 12:35
 • Stich (gość)

  Kto pisał ten artykuł?Ktoś kto tego nie ogląda jak można napisać Gabriel rozstał się z Sewerynem?przecież to imię i nazwisko tej samej osoby!!!jak już coś to z Rafałem!!! nieudolny pismaku

  15.09.2019 09:45
 • Anna (gość)

  Są razem. Ludzie z Głogowa piszą. Ale dobrze grają!!! Pomysł na ogrodnictwo Rafała bardzo dobry. Odpocznę od siebie, bo tak cały czas razem. Praca, czas wolny razem, razem. Jaki związek to wytrzyma.?

  15.09.2019 09:05
 • Anna (gość)

  Są razem. Ludzie z Głogowa piszą. Ale dobrze grają!!! Pomysł na ogrodnictwo Rafała bardzo dobry. Odpocznę od siebie, bo tak cały czas razem. Praca, czas wolny razem, razem. Jaki związek to wytrzyma.?

  15.09.2019 09:04
 • z całym szacunkiem (gość)

  ochyda

  14.09.2019 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×