"Kroniki Shannary". Nowy serial fantasy od 2 sierpnia w TVN7!

Już 2 sierpnia swoją premierę w TVN7 będzie miał serial "Kroniki Shannary", który wprowadza widzów w magiczny świat elfów, druidów, ludzi i zagrażających im demonów. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"KRONIKI SHANNARY" OD WTOREKU, 2.08.2016 O GODZ. 21:00 W TVN7!

Pradawne drzewo Ellcrys od lat chroni świat od zła. Magia Elfów, która je stworzyła nagle przestaje działać, a każdy spadający z Ellcrys liść oznacza jednego uwolnionego demona. Kiedy drzewo zaczyna umierać, Allanon, legendarny stróż Ziemi musi zrobić wszystko, żeby uratować świat przed zagładą. Jego jedyną nadzieją jest elficka księżniczka, która wraz z najmłodszym z rodu Shannara rusza w niebezpieczną misję ostatniej szansy....

Serial fantasy "Kroniki Shannary" został stworzony na podstawie książek Terry’ego Brooksa. Wprowadza widzów w magiczny świat elfów, druidów, ludzi i zagrażających im demonów. Kiedy pradawne zło budzi się do życia, losy wszystkich mieszkańców Ziemi spoczywają w rękach niezwykłej elfickiej księżniczki Amberle Elessedil (Poppy Drayton), która marzy o życiu poza murami pałacu, Wila Ohmsforda (Austin Butler) – pół człowieka, pół-elfa, ostatniego z rodu Shannara, właściciela magicznych kamieni oraz Eretrii (Ivana Baquero) – wychowanej przez wędrowców, złodziejki. Ich doradcą jest człowiek, ostatni druid – Allanon (Manu Bennett). Czy uda im się pokonać wszystkie przeszkody i uratować świat przed zagładą?

"Kroniki Shannary" miały swoją światową premierę w styczniu 2016 roku. Od 2 sierpnia serial będzie można go oglądać na antenie TVN7. Producenci są w trakcie prac nad drugim sezonem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×