"Kropla Prawdy 3". Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot i Pezet na premierze mini serialu! Raper pokazał swój nowy utwór!

Fani seriali nie będą zawiedzeni! Ballantine’s prezentuje kolejną, już trzecią odsłonę Kropli Prawdy, tym razem z Piotrem Stramowskim oraz Krzysztof Czeczotem w rolach głównych. Nowa, pełna tajemnic produkcja to dowód na to, że można z sukcesem łączyć kulturę popularną z edukacją, jednocześnie dostarczając rozrywkę najlepszej jakości. Zobaczcie zdjęcia z premiery!

Multimedia

KROPLA PRAWDY 3 - PREMIERA

Serial "Kropla prawdy 3" opowiada historię grupy przyjaciół, którzy odwiedzają północną Szkocję. Na miejscu, okazuje się, że wynajmowany przez nich dom skrywa mroczne tajemnice, a jego ponury właściciel to człowiek o niezwykle zagadkowej przeszłości. Wkrótce bohaterowie trafiają na trop skarbu, który w trakcie wojny został ukryty przez master blendera miejscowej destylarni. Jednak, żeby go znaleźć, będą musieli zmierzyć się z duchami przeszłości…

Kolejna odsłona "Kropli Prawdy" to idealna rozrywka zarówno dla fanów seriali, jak i zagorzałych zwolenników sztuki teatralnej. Na ekranie pojawia się plejada gwiazd, które słyną nie tylko z doskonałych kreacji filmowych czy serialowych, ale również teatralnych. W podróż po tajemniczym domu z legendarną whisky w tle zabierają nas: rewelacyjny Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Monika Pikuła, Karolina Porcari oraz w roli intrygującego właściciela domu - Philip Lenkowsky. Natomiast reżyserem nowej produkcji jest Łukasz Kośmicki, autor scenariusza do filmu "Dom Zły" oraz reżyser jednej z najnowszych polskich produkcji, "Ukryta Gra".

Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Lesław Żurek i Pezet na premierze nowego mini serialu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Serial swoją nową kompozycją pt. "98" promuje raper Pezet. Za produkcję bitu do numeru odpowiada Auer.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×