kropla prawdy

"Kropla Prawdy 3". Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot i Pezet na premierze mini serialu! Raper pokazał swój nowy utwór!

Fani seriali nie będą zawiedzeni! Ballantine’s prezentuje kolejną, już trzecią odsłonę Kropli Prawdy, tym razem z Piotrem Stramowskim oraz Krzysztof Czeczotem w rolach głównych. Nowa, pełna tajemnic produkcja to dowód na to, że można z sukcesem łączyć kulturę popularną z edukacją, jednocześnie dostarczając rozrywkę najlepszej jakości. Zobaczcie zdjęcia z premiery!

08.11.2019Kropla prawdy

"Kropla Prawdy. Angel's Share". Wojciech Zieliński, Olga Bołądź, Lesław Żurek i Pezet na premierze nowego mini serialu! Raper zaprezentował swój nowy utwór! [ZDJĘCIA]

Mrok, kryminał i whisky w jednym serialu? Niemożliwe? A jednak! W sieci właśnie zadebiutował mini serial "Kropla Prawdy. Angel's Share", za którego produkcję odpowiada marka Ballantine’s. Gwiazdami serialu są Wojciech Zieliński, Olga Bołądź oraz Lesław Żurek, a utwór promujący produkcję nagrał raper Pezet. Zobaczcie zdjęcia z oficjalnej premiery mini serialu!

24.10.2018Kropla prawdy

Przeczytaj także:

"Porady na zdrady". Lamparska i Dereszowska w nowej komedii twórcy "Nigdy w życiu!" i "Dzień dobry, kocham cię!"

Ruszyły zdjęcia do komedii „Porady na zdrady” – nowego obrazu Ryszarda Zatorskiego, twórcy hitów: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów! Produkcją „Porad na zdrady” zajęli się specjaliści od przebojów: „To nie tak jak myślisz, kotku” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych występują Magdalena Lamparska („Listy do M 2”, „Kochaj”) i Anna Dereszowska („Lejdis”, „Dzień dobry, kocham cię!”). Aktorkom partneruje duet równie dobrany: Mikołaj Roznerski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj”) i Krzysztof Czeczot („Pitbull. Nowe porządki”, „Singielka”). W pozostałych rolach zobaczymy Weronikę Rosati jako amatorkę seksownych Latynosów oraz Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i … wszystkiego innego.

17.06.2016Porady na zdrady

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×