Krótkie seriale, które mają jeden sezon! Obejrzenie tych perełek nie zajmie wam dużo czasu [TOP20]

Świetny serial wcale nie musi być długi! Takie produkcje jak "Czarnobyl", "Ślepnąc od świateł" czy "Jak nas widzą" pokazują, że często wystarczy tylko jeden sezon! W naszej galerii znajdziecie znacznie więcej ciekawych propozycji. Sprawdźcie najlepsze seriale jednosezonowe!

Multimedia

Niektóre seriale, przykładowo "Doctor Who" czy "Gra o tron", potrafią wciągnąć nas na wiele dni, tygodni, miesięcy lub nawet lat! Nie każdy ma jednak czas na przebijanie się przebijanie się przez kolejne sezony, czasem chcemy obejrzeć coś krótkiego.

Seriale nagrodzone Teen Choice! "Pamiętniki wampirów", "Przyjaciele" i inne hity, które zaskarbiły sobie sympatię młodej widowniZobacz więcej

Na całe szczęście jest cała gama świetnych seriali, które mają tylko jeden sezon, dzięki czemu poznanie całej historii nie zajmuje dużo czasu. Bardzo wiele seriali opowiada bowiem jedną zamkniętą historię, która z założenia ma zakończyć się w pierwszym sezonie. Czasem jednak, ze względu na bardzo dużą popularność, taki serial może mimo wszystko doczekać się kontynuacji. Tak było m.in. w przypadku "Wielkich kłamstewek" lub "Timeless".

Sama krótkość seriali jednosezonowych to również kwestia względna. Niektóre miniseriale, np. "Jak nas widzą", mają zaledwie cztery odcinki i objętościowo można je de facto porównać do długich filmów sprzed lat. Inne, przykładowo "Kompania braci" czy "Młody papież", mają ich nawet dziesięć, a oczywiście nie jest to górna granica. Wybór jest naprawdę bogaty i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

TOP 14 najciekawszych miniseriali HBO. Są idealne na jeden wieczór!Zobacz więcej

W naszej galerii znajdziecie zestawienie 20 najlepszych serialu, które mają tylko jeden sezon. Sprawdźcie koniecznie! Wszystkie z nich są dostępne w serwisach streamingowych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×