"Krudowie", czyli rodzina sprzed 4 milionów lat [RECENZJA]

Przed czterema milionami lat rodzina Krudów została zmuszona, by wyruszyć na poszukiwanie nowego miejsca zamieszkania. Podczas wyprawy głowa rodziny, Grug, musi zmierzyć się ze swoimi lękami.

Multimedia

NASZA OCENA: 8/10

Nominowana do Oscara i Złotego Globu animowana opowieść o rodzinie sprzed czterech milionów lat. Familia składa się z głowy rodu Gruga, jego żony Uggy, niezbyt rozgarniętego syna Thunka, rezolutnej nastoletniej Eep i maleńkiej Sandy. No i oczywiście wiekowej (45 lat!) babci.

Grug twardą ręką zapewnia rodzinie bezpieczeństwo: wszyscy całe dnie spędzają zamknięci w jaskini, wychodzą z niej tylko wtedy, gdy muszą zapolować na jedzenie. Ojciec nie ufa obcym i boi się tego, co nowe i nieznane. Ale pewnego dnia ich życie zachwieje się wraz z trzęsącą się ziemią, bezpieczna jaskinia stanie się przeszłością i Krudowie będą musieli wyruszyć na poszukiwanie nowego domu.

W drodze dołączy do nich Guy, młody, przedsiębiorczy chłopak z głową pełną pomysłów (na przykład, jak rozpalić ogień). Niechętny tym nowinkom Grug w końcu przekona się, że nie taka ewolucja straszna jak ją malują…

lis

"Krudowie" w tv. Sprawdź datę emisji!

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • HIHIHI (gość)

    Nigdy tego nie oglądałam... ale pewnie będzie fajnie!

    17.03.2017 16:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×