"KRUK. Szepty słychać po zmroku". Polski serial CANAL+ powróci z 2. sezonem! Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "KRUK. Szepty słychać po zmroku". Przedstawiciele stacji CANAL+ właśnie ogłosili, że serial powróci z 2. sezonem! Co się wydarzy się w nowych odcinkach? Sprawdźcie!

Multimedia

"KRUK. Szepty słychać po zmroku" - 2. sezon potwierdzony!

Nad kontynuacją kryminalnej historii o inspektorze z wydziału kryminalnego policji Adamie Kruku ponownie pracuje duet - scenarzysta Jakub Korolczuk i reżyser Maciej Pieprzyca. Stacja nie ujawnia wątków scenariusza. Wiadomo jednak, że zdjęcia do produkcji zakończą się w połowie lutego 2021 roku, a będą realizowane między innymi na malowniczym Podlasiu.

„KRUK. Szepty słychać po zmroku” był ogromnym sukcesem. Adam Kruk grany przez Michała Żurawskiego, stróż prawa zmagający się z demonami dzieciństwa, to postać złożona, niejednoznaczna, zapadająca w pamięć. Dla nas było tylko kwestią czasu, kiedy powróci na ekrany. Zależało nam, żeby mroczną fabułę drugiego sezonu realizować z tym samym zespołem twórców. To się szczęśliwie udało i dlatego jesteśmy pewni, że kolejna odsłona KRUKA będzie znakomitym rozwinięciem pierwszej serii. Scenariuszowo, aktorsko i realizacyjnie.” – mówi Małgorzata Seck, Wiceprezes Zarządu ds. Programowych CANAL+ Polska.

"KRUK. Szepty słychać po zmroku". Polski western pełną gębą! Najsmaczniejszy serialowy kąsek tej wiosny?Zobacz więcej

W rolach głównych: Michał Żurawski, Katarzyna Wajda, Leszek Lichota, Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo, Dominika Kluźniak, Zbigniew Stryj. Autorami formatu są: Piotr Dzięcioł i Łukasz Dzięcioł. Autorem zdjęć jest Witek Płóciennik, a muzyki Bartosz Chajdecki. Za scenografią serialu odpowiada Agata Stóżyńska, za kostiumy Ewa Różewska, a za charakteryzację Iza Andrys. Montażystą serialu jest Piotr Kmiecik, kierownikiem produkcji Aleksandra Skraba.

Pierwszy sezon „KRUK. Szepty słychać po zmroku” podbił serca rzeszy fanów, także za granicą. Międzynarodowe jury 24. edycji prestiżowego festiwalu Mediamixx w Salonikach przyznało oryginalnej produkcji CANAL+ dwie nagrody. Serial został uhonorowany w kategoriach: najlepszy serial dramatyczny (Best Drama) oraz najlepszy scenariusz (Best Writing). Znalazł się też na finałowej liście w kategoriach najlepsze zdjęcia (Best Cinematography) oraz najlepszy reżyser (Best Director).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×