Krupa adoptuje psy

Nie tylko sprawy zawodowe ciągną Joannę Krupę (32 l.) do Polski. Piękna modelka odwiedza również ojczyznę ze względu na... psy.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KRUPA MA DOSTAĆ PÓŁ MILIONA ZA TOP MODEL, ALE CHCE WIĘCEJ! I MA KRUPA KŁOPOT

Joasia nie potrafi przejść obok cierpiącego zwierzątka. Gdy widzi bezpańskiego psiaka, natychmiast bierze go do siebie i szuka mu dobrego domu. To samo zrobi w Polsce!

Już za tydzień Krupa znów przylatuje do naszego kraju. Przede wszystkim po to, żeby podpisać kontrakt na nową edycję "Top Model". Jednak dla niej równie ważny jest drugi powód wizyty. Bo Joasia znów będzie namawiać do adopcji psów.

  • *Selekcji dokona schronisko. Osoba, która będzie chciała dać zwierzątkom nowy, lepszy dom, będzie musiała przejść badania psychologiczne oraz wypełnić formularz. Nie każdy nadaje się do adopcji* - mówi w rozmowie z Faktem Krupa.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA KRUPA NIE CHCIAŁA ZOSTAWAĆ W POLSCE SPOTKANIE PO LATACH

  • W Stanach co tydzień jakiś bezdomny psiak trafia do naszego domu, szukamy mu właścicieli, a póki to się nie stanie trzymamy go u siebie. Uwielbiam pieski, one okupują nasz ogród, to jest ich królestwo. Idą wakacje, w schroniskach jest mnóstwo psów i będzie ich niestety więcej. Dajmy im szanse nowego domu - prosi piękna modelka.

Zobacz również: Norbert z Klanu się ożenił!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×