Krupa: Dzięki Romkowi uwierzyłam w miłość!

Tak intymnie o swoim ukochanym seksowna modelka jeszcze nie mówiła!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KRUPA ROZSTAŁA SIĘ Z NARZECZONYM JOANNA KRUPA NIE WYJDZIE ZA MĄŻ?

Od ponad dwóch lat są narzeczeństwem i planują wspólną przyszłość. W rozmowie z Faktem Joanna Krupa (32 l.) zdradza, że Romain Zago to miłość jej życia.

Wbrew plotkom, które ostatnio pojawiły się w prasie na temat jej związku z biznesmenem, serce Krupy wciąż bije tylko dla niego. - Kocham Romaina. Jest jedynym mężczyzną, z którym mogłabym mieć dzieci, stworzyć rodzinę - zwierza się seksowna modelka. - Romek sprawił, że uwierzyłam w miłość - dodaje z przekonaniem w głosie.

Ich uczucie narodziło się niespodziewanie. Krupa w towarzystwie swojego byłego chłopaka często odwiedzała klub w Miami, którego właścicielem jest Romain. Podczas jednej z imprez postanowiła poderwać przystojnego Amerykanina. - Od pierwszego dnia, gdy go poznałam w Miami, uważam, że jest księciem z bajki - zapewnia Joasia.

CZYTAJ TAKŻE: KRUPA W AMERYKAŃSKIM TAŃCU Z GWIAZDAMI! SPOTKANIE PO LATACH

Ich związek rozwinął się na tyle dobrze, że wkrótce potem na palcu Krupy pojawił się pierścionek zaręczynowy o 8-karatowym kamieniu wart aż 1,5 miliona dolarów. Joasia z ukochanym już planowali ślub, jednak ze względu na ich plany zawodowe na razie nie wiadomo, kiedy para stanie przed ołtarzem.

Być może to stąd biorą się plotki o ich rzekomym rozstaniu. Jednak modelka zapewnia, że uczucie między nią a Romainem jest niezagrożone.

Zobacz również: Kożuchowska marzy o roli gorącej kochanki!

Komentarze

Skomentuj
  • Jezebel (gość)

    Taa, za miesiąc bedzie inny R., dzięki któremu znowu uwierzy w miłość. Itd. itp. W kółko to samo smucenie, byle tylko mówili, dobrze czy źle? Nieważne. Ważne, że mówią. A dla mnie to jest nudne młócenie cepem wciąż tego samego snopa. A może snoba?

    10.05.2011 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×