Krupa nie pokonała Rubik

Przed kilkoma dniami "Pani" podała, że z rywalizacji modelek o posadę w Top Model zwycięsko wyszła Joanna Krupa. To niezupełnie prawda, przekonuje menedżerka Anji Rubik.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: RUBIK ZA MAŁO WYRAZISTA NA PROWADZENIE "TOP MODEL" RUBIK DOSTANIE PROGRAM

Lucyna Szymańska zapewniła Pudelka, że panie nigdy nie rywalizowały o posadę. Dla Rubik od początku przewidywano tylko rolę gościa specjalnego.

 • Dostała na początku propozycję od producentów, którzy rozważali jej udział w programie jako prowadzącej, ale wspólnie stwierdziliśmy, że po pierwsze Anja nie będzie absolutnie miała czasu na wyłączenie się z pracy za granicą na parę miesięcy, żeby być w Polsce na nagraniach. Dlatego ustaliliśmy, że będzie gościem specjalnym - zapewnia Szymańska.

Poza tym:

CZYTAJ TAKŻE: RUBIK NAJPOPULARNIEJSZĄ MODELKĄ ROKU RUBIK: JOANNA NIE WIE NA CZYM POLEGA PRACA MODELKI

 • Zresztą producenci TVN i Rochstar stwierdzili, że Anja ma być gwiazdą, która nie opatrzy się na co dzień widzowi i finalistkom. Miała być gwiazdą, o której dziewczyny marzą, żeby się spotkać i mieć szanse z nią przebywać przez kilka odcinków. Anja jest po to w programie, żeby dawać rady modelkom, wytłumaczyć i pokazać, jak się pozuje, jak się porusza po wybiegu, przybliżyć finalistkom, które wyjadą do Paryża, pracę modelki i prawdziwy świat mody. Bo przecież Joanna tego nie zrobi - wyjaśniła agentka Anji Rubik.

Oj, zazgrzytało...

Komentarze

Skomentuj
 • Zawiedziony (gość)

  hmmmm ...meg bo według twojej logiki zapewne lepiej sobie wszystkie wyskubać, a później dorysować kredką. Z resztą tak robi teraz większość "kobiet" ... Przykre.

  25.09.2011 19:09
 • meg (gość)

  dlaczego rubik ma takie krzaki na brwiach ?? ;/ fuj

  25.09.2011 18:11
 • patchwork (gość)

  Anja To dojrzała osoba, mądra i piękna kobieta, a Joanna to infantylna laleczka, której największym osiągnięciem jest rozbierana sesja. Promuje się, atakując innych.

  25.09.2011 11:42
 • podpisana (gość)

  anja rubik jest ohydna. nie dosc, ze ma straszną twarz, to w dodatku okropne, wychudzone ciało. joanna krupa jest naturalna, przemila i urocza

  25.09.2011 10:06
 • Normalny facet (gość)

  Moje 1 spostrzeżenie jak zobaczyłem te dwie panie razem:

  Joanna Krupa-naturalne piękno. Anja Rubik-żuchwa konia,koszmarny profil-co ludzie w niej widzą ?!

  25.09.2011 08:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×