"Kryminalni". Mija 17 lat od premiery serialu! Jak zmienili się aktorzy grający główne role?

Mija już 17 lat od początku emisji serialu "Kryminalni"! Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, jak zmienili się aktorzy grający w nich główną role i co robili przez te lata. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Kryminalni" mają 17 lat!

"Kryminalni" to kultowy już serial emitowany przez stację TVN. Pierwszy odcinek mogliśmy obejrzeć już 17 lat temu, 18 września 2004 r., a przygody policjantów z Warszawy śledziliśmy aż przez 8 sezonów, do zakończenia emisji 24 maja 2008 r.

Najgłośniejszy serialowy powrót ostatnich lat? Aktorzy opowiadają o kontynuacji losów Darka Jankowskiego!Zobacz więcej

"Kryminalni" - o czym był serial?

Był to serial kryminalny, więc w każdym odcinku poznawaliśmy nowe historie, bohaterów i zbrodnię. Opowiadał o pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego stołecznej policji. Główny bohater, komisarz Adam Zawada (Marek Włodarczyk) to policjant z wieloletnim doświadczeniem i niezwykłym detektywistycznym talentem. Bezkompromisowy dla przestępców, oddany swojej pracy i uparcie szukający prawdy, jest jednym z najlepszych policjantów w mieście. Współpracował z Markiem Brodeckim (Maciej Zakościelny), a w pierwszym odcinku dołączyła do nich młoda i niedoświadczona policjantka - Barbara Storosz (Magdalena Schejbal).

"Kryminalni" - kontynuacja

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, iż serial doczeka się kontynuacji! Podobno najbardziej zależy na tym serialowemu Markowi, czyli Maciejowi Zakościelnemu. Czy doczekamy się nowych odcinków? Kto ze "starego składu" pojawi się w obsadzie? Na potwierdzenie tych informacji będziemy musieli pewnie jeszcze poczekać!

Powrócą z nowymi odcinkami? Kto w obsadzie?Zobacz więcej

Tymczasem, z okazji 15 jubileuszu serialu, sprawdziliśmy, jak zmienili się aktorzy grający w nim główne role i co u nich słychać. Sprawdźcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Grazia (gość)

    Włodarczyk zagrał najlepiej. Super.

    18.09.2021 06:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×