"Kryptonim szef" odcinek 9. Tak spektakularnej metamorfozy jeszcze nie było [WIDEO+ZDJĘCIA]

Bohaterką środowego odcinka programu "Kryptonim Szef" będzie Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, której metamorfoza z pewnością jest jedną z najbardziej spektakularnych w programie TVP1. Zobaczcie sami!

Multimedia

"Kryptonim szef" odcinek 9. - TVP1, środa, 18.11.2015, godz.20:25

Katarzyna Wójcik-Borsukowicz odpowiada za finanse w firmie Meble Wójcik. Prywatnie bohaterka nowego odcinka "Kryptonim Szef" jest też córką właściciela firmy.

Zobaczcie etapy wielkiej przemiany Katarzyny Wójcik-Borsukowicz z kruchej blondynki w ostrą niczym żyleta brunetkę. Zupełnie nie do poznania Katarzyna, jako Jolanta Szulc, zatrudni się w swojej firmie na szeregowych stanowiskach. Będzie musiała sprostać pracy na działach wiertarek oraz kontroli jakości, a także podczas pakowania mebli. Szybko się okaże, że nie jest to wcale lekka praca.

CZYTAJ TAKŻE:
DRUGA SERIA PROGRAMU "KRYPTONIM SZEF" JESIENIĄ 2016 W TVP?
"KRYPTONIM SZEF" ODCINEK 8. CHOROBA MORSKA POWALI DYREKTORA FIRMY NA KOLANA! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Jestem strasznie zmęczona", "ale mnie plecy bolą", "oczy bolą od wytężania wzroku" - narzekała podczas nagrań bohaterka programu "Kryptonim Szef".

Jak, przyzwyczajona do wygodnego biura Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, poradzi sobie w pracy w fabryce? Czy znajdzie jakieś nieprawidłowości w funkcjonowaniu firmy? Przekonamy się już 18 listopada o godzinie 20:25 w TVP1.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×