krystian ochman eurowizja 2022

Przeczytaj także:

Eurowizja 2022. FINAŁ 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Krystian Ochman w finale. Polak dał z siebie wszystko! Wygrał zespół z Ukrainy Kalush Orchestra z utworem "Stefania" [RELACJA NA ŻYWO]

Za nami finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. Podczas 2. półfinału 66. Konkursie Piosenki Eurowizji do wielkiego finału przeszedł także reprezentant Polski, Krystian Ochman. Dziś ponownie miał szansę wykonać swój utwór przed międzynarodową widownią. Młody artysta dał z siebie wszystko, ale to było za mało. Głosami widzów wygrała Ukraina! Zobacz, jak wyglądały zmagania reprezentantów i występ Krystiana Ochmana 14 maja 2022 r. podczas finału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji 2022.

14.05.2022Eurowizja 2022

Eurowizja 2022. Marek Sierocki o szansach Krystiana Ochmana. "Od czasów Edyty Górniak nie mieliśmy kogoś, kto tak fantastycznie śpiewa i tak się podoba". Komentator TVP ma jedną obawę!

Już dziś przekonamy się, kto wygra 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Do finału dostał się między innymi reprezentant Polski, Krystian Ochman który w 2. półfinale Eurowizji zachwycił jury i widzów na całym świecie. Szanse na wygraną Eurowizji Krystiana Ochmana z jego utworem "River" ocenił Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny. Przyznał, że młody artysta szanse ma spore, ale komentator ma pewne obawy.

14.05.2022Eurowizja 2022

"Eurowizja 2022". Wpadka podczas występu Krystiana Ochmana była zaplanowana? Wiadomo już, co się stało na scenie

Krystian Ochman w drugim półfinale tegorocznej Eurowizji zaliczył fantastyczny występ, który zagwarantował mu miejsce w wielkim finale. Pomimo wpadki, jaka pojawiła się podczas wykonywania piosenki "River", wokalista zachwycił publiczność w Turynie i widzów przed telewizorami. Okazuje się, że owe zdarzenie miało być wcześniej zaplanowane. Co się faktycznie wydarzyło?

13.05.2022Eurowizja 2022

Eurowizja 2022. Kiedy i gdzie oglądać występ Krystiana Ochmana? Wszystko, co wiemy o występie Polaka w Turynie [TERMINARZ, NAGRANIA Z PRÓB, SPEKULACJE]

Już niebawem wystartuje 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. W tym roku Polskę będzie reprezentować Krystian Ochman, który wykona utwór "River". Sprawdźcie, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć jego występ. Poniżej prezentujemy pełny harmonogram występów półfinałowych, wraz z informacjami o godzinach transmisji.

09.05.2022Eurowizja 2022

"Eurowizja 2022". Burza w sieci po preselekcjach TVP. Fani pocieszają Darię, miażdżą Lidię i krytykują Krystiana Ochmana

Podczas koncertu TVP "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!" nie brakowało emocji. Część występujących artystów mierzy się teraz z krytyką widzów, w tym także zwycięzca, Krystian Ochman. Nie wszyscy widzowie zgadzają się z werdyktem i pocieszają Darię, która ich zdaniem lepiej zaprezentowała się na scenie. Mocno krytykowana jest także Lidia Kopania, od której występu odcinają się nawet autorki jej piosenki.

20.02.2022Eurowizja 2022

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×