Krystian Ochman trafił do szpitala! Wiadomo, w jakim jest stanie. Czy jego karierze zagraża niebezpieczeństwo?

Krystian Ochman cieszy się sporą popularnością od momentu debiutu w polskim show-biznesie. Wokalista, który reprezentował Polskę na Eurowizji 2022 musiał odwołać swoje koncerty. Jego fani jednak dopiero teraz mocno się zaniepokoili. Okazuje się, że Krystian Ochman jest w szpitalu!

Multimedia

Krystian Ochman w szpitalu. Co się dzieje z reprezentantem Polski na Eurowizji 2022

Krystian Ochman reprezentował Polskę na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji w Turynie w maju 2022 roku. Niestety, występ mężczyzny nie porwał jurorów i zajął on dopiero 12 miejsce. Docenili go natomiast ukraińscy telewidzowie, przyznając mu maksymalną liczbę punktów.

Krystian Ochman zabrał głos! "Lecimy do przodu, to nie jest koniec"Zobacz więcej

Krystian Ochman w szpitalu. Opublikował zdjęcie

Kilka dni temu media obiegła wieść, że koncerty Krystiana Ochmana w Łodzi i Suchej Beskidzkiej zostały odwołane. Wokalista w opublikowanym wówczas filmie wyjaśnił, że decyzję wymusiła choroba gardła.

Wróciłem od laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam straszne spuchnięte migdały i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony - mówił wokalista.

Kolejne doniesienia na temat stanu zdrowia Ochmana wywołały spory niepokój wśród fanów. Młody wokalista opublikował na Instagramie na InstaStories zdjęcie ze szpitala. - Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia - zwrócił się po polsku Ochman i dodał po angielsku: Przepraszam, nie byłem aktywny, ale wciąż przebywam w szpitalu, wyjaśnił.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Sendor Teres (gość)

    Panie Krystianie jest Pan wielki ze swoim talentem Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowi

    04.07.2022 01:23
  • Łukasz (gość)

    Trzymaj się, zdrowie jest najważniejsze fani, do których też się zaliczam, to zrozumieją.

    03.07.2022 11:37
  • Magda (gość)

    Przy nie leczonej anginie moga wystapic powiklania takie jak zapalenie pluc , zaplenie miesnia sercewego a nawet zapalenie opon mozgowych . Zycze szybkiego powrotu do zdrowia

    02.07.2022 22:04
  • Tina (gość)

    Życzę zdrowia Jest Pan super Wielki

    02.07.2022 20:50
  • Maja (gość)

    Jestem z Pana dumna.Pan jest wielki.Śpiew i skromność,kultura,elegancja.Dla mnie Pan jest mega wspaniały. Panu życzę zdrowia.

    02.07.2022 19:12
  • Krzysztof (gość)

    Jestem z Ciebie dumny jako Polak i jako Twój Fan. Wiem że wszystko będzie dobrze. Twój nowy utwór z Opałem jest następnym utworem, które zaliczę do bardzo udanych. Facet jesteś wielki. Musisz iść do przodu teraz innej drogi dla Ciebie nie ma.

    02.07.2022 18:00
  • Gość (gość)

    Mylicie się pisząc, że angina to nic takiego poważnego. Anginę ropną wywołuje wredna bakteria paciorkowiec, która nie wyleczona do końca niszczy nerki lub serce. Leczenie polega na przeszczepu narządu. Więc uwaga na anginę

    02.07.2022 13:03
  • Magda (gość)

    Duzo zdrowia trzyma kciuki za szybki powrot na scene. Magda za Szcecina

    02.07.2022 10:19
  • tokraj (gość)

    To Krystian Ochman robi karierę ? Jaką ?

    02.07.2022 09:01
  • A.T (gość)

    Na Anginę Ropną jeszcze nikt nie umarł 👍

    01.07.2022 14:24
  • Agnes (gość)

    Migdałki i ucho boli ...i w szpitalu jest ..?kurcze mnie w domu leczono hehe

    01.07.2022 10:39
  • Zdrowie (gość)

    Dużo zdrowia Życzę Ci Krystian

    30.06.2022 20:57
  • Helena (gość)

    Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieje ze tak bedzie . Mam 77 lat i sie zakochalam w twoim glosie, tak jak kiedys w twoim dziadku. Wracaj szybko do zdrowia.

    30.06.2022 20:12
  • Teres (gość)

    Szybkiego powrotu do zdrowia

    30.06.2022 17:55
  • Krystyna (gość)

    Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia i oby mógł Pan jeszcze długie lata śpiewać jest Pan obdarzony cudnym głosem

    30.06.2022 16:56
  • Zosia (gość)

    Taki super chłopak! Wzór dla sfrustrowanej , zmanierowanej młodzieży.Aż trudno uwierzyć, że tak wielki talent, uroda i takie możliwości, Krystian pozostał tak wspaniałym człowiekiem.Życzę zdrowia!

    30.06.2022 10:59
  • Krystyna (gość)

    Uwielbiam Twoje śpiewanie głos jak diament, postawa do naśladowania młodym na scenie,

    30.06.2022 08:08
  • Lilla (gość)

    Pełnego powrotu do zdrowia. Jest Pan nieprawdopodobnie fantastycznym śpiewakiem na miarę obecnych czasów. Eurowizja nie dorosła do Pana talentu. Prowincjonalny,kumoterki konkurs. Życzę aby stan zapalny został całkowicie opanowany. Pozdrowienia i powodzenia

    29.06.2022 23:34
  • bozenki (gość)

    Gościa gardziołko boli, a fanostwo już kupuje trumne... śmiech na sali. dajcie na wypominki dla ksiezulka, to najważniejsze!

    29.06.2022 20:00
  • Szefer Miroslawa (gość)

    Szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu na scenę

    29.06.2022 19:36
NowszeStarsze