Krystian Wieczorek: Nadal jestem gówniarzem! Jeszcze mam czas na rodzinę!

37-letni aktor nie chce jeszcze zakładać rodziny.

Multimedia

Krystian Wieczorek, ulubieniec kobiet, zdradził niedawno, że podoba mu się nieoczywista uroda i pociąga go piękno połączone ze skromnością. Sam aktor jeszcze nie spotkał wybranki swojego serca, z którą mógłby założyć rodzinę. Poza tym uważa, że jeszcze nie jest gotowy na taki krok.

CZYTAJ TAKŻE: KRYSTIAN WIECZOREK: U KOBIET PODOBA MI SIĘ URODA NIEOCZYWISTA! KRYSTIAN WIECZOREK O SWOIM TRUDNYM DZIECIŃSTWIE

- Przede wszystkim trzeba mieć na to gotowość w sobie. Tak to w życiu bywa, że kiedy już jesteśmy gotowi, miłość przychodzi do nas sama - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Show". Wyjaśnił również, że reaguje na pojawiające się naciski ze strony rodziny.

- Na każdej wigilii czy innym rodzinnym spotkaniu prędzej czy później pojawia się ten temat (śmiech). Pytania "no to kiedy?" są na porządku dziennym. Ale ja przecież, mam nadzieję, będę jeszcze żył ze czterdzieści lat, więc mam czas. Poza tym chciałbym móc swojemu dziecku coś przekazać. A co mogę mu przekazać teraz? Że nadal jestem gówniarzem? - powiedział Wieczorek. Dodał też, że obecnie jest na etapie wewnętrznej podróży, która pomaga mu w poszukiwaniu harmonii w życiu.

CZYTAJ TAKŻE: KOŻUCHOWSKA I WIECZOREK VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2013 [ZDJĘCIA] "EXPRESS ILUSTROWANY" O KRYSTIANIE WIECZORKU

Komentarze

Skomentuj
  • kamiiil (gość)

    krystian skoncz bredzic! przeciesz wolisz chlopakow! daj przyklad i sie ujawnij! albo nie bo stracisz role amantow jak poniedzialek.

    04.06.2013 21:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×