Krystian Wieczorek opowiada o byciu aktorem

Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów opowiedział o swoim zawodzie.

Multimedia

Krystian Wieczorek, choć ma wszelkie atuty, żeby zostać prawdziwym celebrytą, niechętnie pojawia się w kolorowych czasopismach. Aktor chce być znany dzięki swoim rolom i dlatego uważa, że aby swoją profesję uprawiać naprawdę dobrze, trzeba skupić się na niej dostatecznie.

CZYTAJ TAKŻE: KRYSTIAN WIECZOREK ZRYWA Z WIZERUNKIEM GRZECZNEGO CHŁOPCA DLACZEGO KRYSTIAN WIECZOREK PRZYJĄŁ ROLĘ PAWŁA W SERIALU "TO NIE KONIEC ŚWIATA"?

- Trzeba potrafić odpowiedzieć sobie na parę pytań, czego oczekuję od tego zawodu, czy jestem aktorem, czy kimś innym (...), ja sobie już dawno na to odpowiedziałem - przyznał Wieczorek "Faktowi".

Aktor wyznał również, że wiele dały mu studia w szkole aktorskiej, które nauczyły go doceniać pracę w teatrze.

- W teatrze jest więcej czasu na analizę, a w związku z tym, również na zastanowienie się nad samym sobą. Grając w serialu, także się rozwijam, ale wszystko to przyszło do mnie, gdy byłem już dojrzały i potrafiłem rozczytać, co należy do mojego zawodu, a co jest jego otoczką - wyznał Krystian Wieczorek. CZYTAJ TAKŻE: KRYSTIAN WIECZOREK: JESTEM TOTALNYM HEDONISTĄ KRÓL SERIALI POWRACA! ZOBACZ, JAK KRYSTIAN WIECZOREK WYGLĄDA W "TO NIE KONIEC ŚWIATA"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×