krystian wieczorek

"Komisarz Mama" odcinek 2. Prowadzone jest śledztwo w sprawie śmiertelnego w skutkach ataku nożownika. Maria unika Łukasza! Dowiedz się czemu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dochodzi do tragicznej śmierci Daniela Piwowarczyka. Maria wpada na trop prawdziwego mordercy. KIm jest i jaki był jego motyw? W tym samym czasie Maria unika Łukasza, nie chce wiązać się z zajętym mężczyzną. Niedługo potem spotyka Klarę, dziewczynę Łukasza. Dowiaduje się od niej, że Łukasz ją zostawił...

03.03.2021Komisarz Mama

"Komisarz Mama" [RECENZJA]. Paulina Chruściel kradnie show w nowym serialu Polsatu! Będzie HIT? Oceniamy cały 1. sezon!

Na antenie telewizji Polsat właśnie zadebiutował nowy serial pt. "Komisarz Mama". 8-odcinkowa produkcja, która oparta jest na licencji serialu "Candice Renoir", który we Francji doczekał się aż 8 sezonów, zapowiada się na powiew świeżości w polsatowskiej ramówce. Warto obejrzeć "Komisarz Mamę"? Za nami cały 1. sezon, więc sprawdźcie naszą recenzję!

03.03.2021Recenzja

"Komisarz Mama". Zobaczcie zdjęcia z nowego serialu Polsatu! Kolejna produkcja z Pauliną Chruściel podbije serca widzów?

Już wiosną na antenie Telewizji Polsat premiera nowego serialu o obdarzonej niezwykłą intuicją komisarz Marii Matejko, która po 10 latach przerwy powraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Nie jest to łatwy powrót, bo mimo wielkiego talentu śledczego Marii, zespół nie do końca ją akceptuje… Ona jest jednak zdeterminowana, by wrócić do gry. W swoim stylu i na swoich zasadach! W tytułowej roli Paulina Chruściel! A towarzyszą jej między innymi: Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński.

29.01.2021Komisarz Mama

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×